آنچه بیمار باید درباره عمل جراحی بینی بداند

دکتر محسن زارعی – متخصص گوش و حلق و بینی

آنچه بیمار باید  درباره عمل جراحی بینی بداند

جراحی بینی یکی از جراحی های  پر طرفدار است که در بین مرد و زن شایع شده است . برای داشتن یک جراحی خوب باید  قبل از جراحی به نکاتی توجه کنید  تا از نتایج خود راضی باشید . خیلی از افراد در مقابل جراحی بینی ،با پرسش هایی مواجه می شوند . در ادامه دکتر محسن زارعی بهترین جراح بینی گوشتی در تهران برخی از سوالات متداول که ممکن است ذهن افراد را به خود درگیر کند  را بررسی می کنند . اگر شما هم تصمیم به جراحی بینی دارید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

تب و تاب  عمل جراحی زیبایی بینی این روز ها  باعث شده  متخصصان  گوش و حلق و بینی  بیماران  متفاوتی  در کلینیک  های تخصصی  و مطلب  های خصوصی داشته باشند ، قطعا بسیاری  از بیماران و یا افرادی که نمی توانند جراحی بینی انجام دهند ،دوست دارند  بینی کوچک ، ظریف  و خوش فرمی  داشته باشند ، پرسش های بدون پاسخی وجود دارد  که مطالعه  این گفت و گو  قبل از انجام  هر گونه  عمل جراحی  برای عمل رینوپلاستی  بینی ، کمک می کند اطلاعات مفیدی کسب کنند .

آنچه بیمار باید درباره عمل جراحی بینی بداند

آنچه بیمار باید درباره عمل جراحی بینی بداند

در ادامه دکتر محسن زارعی بهترین جراح بینی  در مرحله اول به طور کامل  رینوپلاستی را توضیح می دهند .  رینوپلاستی به منظور  اصلاح  بد شکلی بینی  انجام می گیرد ،گاهی  بد شکلی  های بینی  به ویژه آن دسته  که  در اثر شکستگی  های قدیمی  عارض شده است  منجر به انسداد  بینی و مشکل  تنفسی و اختلال  بویایی می شود ، جراح بینی  می کوشد ضمن  آن که  ظاهر خوب  و متعارف بینی بیمار  را به او  باز گرداند  ،انسداد  بینی را هم  که معمولا  در اثر انحراف  دیواره  میانی بینی  حاصل می شود ،اصلاح  کند .  در این صورت  به آن سپتورینوپلاستی  می گویند . دیواره میانی  نقش حساسی  در نمای  ظاهر بینی  دارد .

از این گذشته  بینی زشت منظر ، سبب افسردگی می شود . در حالی  که رفع  ناهنجاری  و بدشکلی  بینی و تبدیل  آن به یک  بینی طبیعی  و هنجار  موجب شادابی  می شود که خود  اثر شگرف روحی بر فرد  می گذارد .   در حقیقت این موضوع  یک هدف  مهم رینوپلاستی  می باشد .

دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی می باشند ،شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:02122888575-02122888576

نقش لیزر در جراحی بینی

باید گفت استفاده از  این عنوان بیشتر جنبه  تبلیغاتی دارد . به عبارت  دیگر لیزر  بیش از آنکه  چاقو و قیچی  ظریف انجام می دهد  ،کاری از  پیش نمی برد .

بهترین زمان برای  عمل جراح بینی

قاعدتا  سنی که در آن  بینی رشد  تکاملی  خود را به پایان رسانده باشد .  به عبارت دیگر بیمار  مرحله  بلوغ را طی کرده باشد . سن 18 سال  مناسبترین سن رینوپلاستی  است و معمولا  اوج تغییرات  بینی تا یک سال  پس از عمل  است .  به همین خاطر  است که  پس از سپری شدن  این مدت  اگر عدم تقارن  و ناهمواری  ها در بینی  مانده باشد  باید تحت  عمل تجدید  نظر  یا بازنگری  قرار گیرد  و معایب  بر جا  مانده  اصلاح و روتوش  شود .

همچنین دکتر محسن زارع این موضوع را نیز بررسی کردند که ،گاهی برخی از افراد هنگام مراجعه به مطب همراه با یک عکس هنر پیشه سیما می آیند و تقاضا دارند که بینی آن ها هم  شبیه به عکس شود. در جواب  باید گفت  بهترین نوع بینی، بینی است که به فرم صورت شما شبیه باشد . در حقیقت جراحی بینی از یک سری اصول تبعیت می کند  که بهتر است طبق آن ها جراحی بینی انجام شود .توجه  به نظرات جراح بینی می تواند در نتیجه جراحی تاثیر گذار باشد .

خدمات دکتر محسن زارعی جراح بینی

تزریق بوتاکس

جراحی ترمیمی بینی

مشاوره جراحی بینی

با تشکر مدیریت سایت دکترمحسن زارعی جراح بینی

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

Call Now Button