از بین بردن خط خنده

از بین بردن خط خنده

چین و چروک‌های که بین ابروها یا در پیشانی به وجود می‌آیند یا خطوطی که در کنار لب‌ها ایجاد می‌شوند لزوما نشانه‌ی بالا رفتن سن نمی‌باشند، این چین و چروک‌ها و خطوط هم در زنان و هم در مردان به وجود می‌آید. هر سال که می‌گذرد پوست خشک‌ تر، نازک‌ تر و قابلیت کششی آن کمتر می‌شود. زمانیکه پوست شما دچار چین وچروک شد دیگر نمی‌تواند به حالت اولیه و بدون چروک خود برگردد. چین و چروک پیشانی، خط  اخم و سایر چروک های موجود روی پوست نتیجه حالتهایی است که به چهره خود می دهید. علت و عواملی چون ژنتیک، اشعه ماوراءبنفش خورشید و استعمال دخانیات باعث بروز چین و چروک پیشانی زود هنگام روی پوست صورت می شود. خطوط اخم، خط‌ها و چروک‌های عمیقی هستند که به طور عمودی در فاصله بین ابروها شکل می‌گیرند. گاهی اوقات حتی وقتی فرد اخم نمی‌کند هم این خطوط وجود دارند و باعث می‌شوند که چهره یک فرد، اخمو و عبوس به نظر برسد. بسیاری از افراد نگرانی شدیدی در مورد خطوط اخم که با بالا رفتن سن هر روز عمیق‌ تر می‌شود، دارند.

از-بین-بردن-خط-خنده

گاهی اوقات مراقبت نکردن از پوست و همچنین نور خورشید باعث شدیدتر شدن این مشکل می‌شوند، خط اخم و خط خنده و در بعضی افراد خط پیشانی از چین و چروک های شایع می باشند، راه هایی برای از بین بردن خط خنده و درمان خط اخم وجود دارد تا بدین ترتیب اشخاص بتوانند به ظاهر شاداب خود برگردند.

مواد پرکننده در بافت های سخت بدن برا ی افرادی که عیب ها و فرورفتگی های پوستی دارند هیچگونه خطری ندارد.اگر این چین چروک ها روی پوست عمیق باشد مواد پرکننده ویا چربی برای آن مفید است. تزریق به آموزش های خاص در جلسه اول ملاقات با پزشک نیاز دارد. پزشک ماهیچه های صورت شما و حرکات آن را معاینه می کند.

تزریق ژل در خط خنده می تواند باعث بالا کشیده شدن پوست و زیبا شدن فرم لب ها بشود و در نهایت جوان سازی و زیبایی را به فرد هدیه نماید .

تزریق ژل در نواحی لب ، گونه و در برخی موارد پیشانی انجام می شود و باعث فرم دهی و حجیم سازی این نواحی می شود .

ماندگاری ژل ها بسته به نوع پوست و جنس ژل ها متغیر بوده و حدود 6 ماه تا 1 سال اثرات آن باقی می ماند .

خدمات دکتر محسن زارعی جراح بینی

جراحی زیبایی گوش

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

با تشکر مدیریت سایت دکترمحسن زارعی جراح بینی

درباره نویسنده

پاسخ

1 × دو =