بهترین جراحی زیبایی بینی

بهترین جراحی زیبایی بینی

با مشاهده آمار جراحی بینی به این نتیجه می رسیم که این جراحی با توجه به نتیجه بسیا رمناسبی که دارد یکی از پرطرفدار ترین جراحی ها به شمار می آید . عمل جراحی زیبایی که هم در مردان و هم در بانوان خواهان بسیاری دارد .

 جراحی بینی دکتر محسن زارعی

مراحل جراحی زیبایی بینی

اگرچه بینی می تواند یک وراثت متداول باشد که شخصیت را به چهره می افزاید ، اما می توانند در صورت کم کاری و یا بیش از حد پیش بینی ، از حالت تعادل یا عدم شکایت ، از چهره صورت جدا شوند. اگرچه ممکن است در دیگران متوجه آن نشوید ، بینی می تواند صورت را متعادل کند و بر تعادل و مشخصات کلی تأثیر بگذارد. جراحی زیبایی بینی یکی از رایج ترین روش های جراحی پلاستیک صورت از سال به سال است و می تواند هنگام تغییر شکل بینی شما نتایج بسیار خوبی را ایجاد کند و صورت شما را به هماهنگی متعادل برساند. ما درک می کنیم که می توانیم به دنبال دستیابی به بهترین بینی که برای شما بی نظیر است گزینه های کمی داشته باشید ، بنابراین ترجیح می دهیم نتایج طبیعی و لطیفی به دست آوریم.

مدت زمان انجام جراحی بینی

عمل جراحی بینی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و معمولاً حدود یک تا دو ساعت طول می کشد ، اگرچه روش های پیچیده ممکن است بیشتر طول بکشد. در حین عمل ، برش های کوچکی در داخل بینی یا در سراسر نوار باریک بافت ایجاد می شود که سوراخ بینی را جدا می کند. سپس بافتهای نرم بینی ایجاد شده و امکان دسترسی به مجسمه سازی شکل دلخواه بینی فراهم می شود. در حین عمل ، می توان شکم بینی شما را صاف کرد و بینی را برای بهبود تنفس کاهش داد. پس از تکمیل ساختار بینی شما ، پوست مجدداً طراحی شده و برش های شما بسته می شود.

بهبودی بعد از عمل

گچ بینی برای کمک به بینی شما در حفظ شکل جدید خود استفاده خواهد شد. بیشتر بیماران قادرند فعالیتهای سبک را در طی چند روز از جراحی از سر بگیرند.

تورم اولیه باید ظرف چند هفته فروکش کند ، اما شکل نهایی بینی ممکن است تا یک سال طول بکشد. در طول سال اول بعد از عمل ، تورم جزئی ممکن است برطرف شود و بینی شما بهبود یابد.

دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی دارای مهارت و تخصص کافی می باشند. شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۵-۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۶

هزینه جراحی زیبایی بینی

برای برآورد هزینه جراحی بینی ابتدا باید به یک متخصص گوش و حلق و بینی ماهر و حاذق اشاره نمود. سپس با استفاده از روش مورد استفاده در جراحی زیبایی بینی، دستمزد جراح و بیمارستان هزینه به شما اطلاع داده می شود .

 

سایر مطالب

بهترین جراحی بینی گوشتی

عمل بینی استخوانی

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح زیبایی گوش

 

درباره نویسنده

پاسخ

هجده + پنج =

Call Now Button