بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر محسن زارعی – متخصص گوش و حلق و بینی

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

با توجه به افزایش تعداد جراحی بینی ها، جراحی بینی استخوانی در ایران بسیار رایج است. زیرا تعداد افرادی که بینی هایی با خصوصیت استخوانی دارند زیاد بوده در نتیجه کاندید جراحی بینی استخوانی نیز بالا می روند . با این وجود به دلیل داشتن تکنیک  و روش هایی خاصی که در جراحی بینی استخوانی وجود دارد، انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی بسیار کار دشواریی است. اما چه نکاتی در جراحی بینی باید مد نظر داشته باشیم ؟ خصوصیت جراحی بینی استخوانی چیست ؟ مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی استخوانی به چه صورت است ؟

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

خصوصیت بینی استخوانی

در بینی های استخوانی، معمولا ضخامت پوست کم بوده و یک قوز بر روی بینی قرار گرفته می شود. نسبت استحکام بافت استخوانی نسبت به بافت گوشتی آن کمتر است . بانک غضروف در آن بیشتر بوده و در نژاد ایرانی بیشتر مشاهده می شود بنابراین انجام جراحی بینی استخوانی در ایران متداول تر است.

انحراف در بینی های استخوانی بسیار بالا است بنابراین اصولا خواهان جراحی انحراف بینی بالا می باشند. پره های بینی استخوانی بسیار کوچک تر  است.

جراحی بینی استخوانی

یکی از مهم ترین ویژگی های این بینی آن است که به دلفیل نازک بودن پوست اگر جراح بینی به درستی جراحی انجام دهد، بینی بسیار مناسب و خوش فرم حاصل می گردد. بنابراین انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی از اهمیت فراوانی برخوردار است. در طی این جراحی استخوان موجود بر روی بینی به صورت متناسب تراش داده می شود.

جراحی قوز بینی استخوانی

برآمدگی که بر روی بینی قرار دارد، باعث بهبود بخشیدن به ظاهر فرد می شود. اصولا تمام افرادی که  دچار برآمدگی هستند بسیار از وجود آن ناراضی بوده و در سنین جوانانی اقدام به انجام جراحی بینی متناسب با چهره خود می کنند. ژنتیک و آسیب دیدگی ها می تواند در ایجاد این مشکل نقش  داشته باشد.

باید دقت داشته باشید که در جراحی قوز بینی با برداشتن قوز، بینی پهن به وجود می آید. این افراد باید توسط یک جراح ماهر جراحی شوند تا با تکنیک های جراحی اقدام به انجام موارد زیبایی در بینی کند.

اقدامات قبل از جراحی زیبایی بینی استخوانی

ابتدا باید در جلسه مشاوره تمام خواسته های خود از جراحی بینی را به پزشک خود اطلاع دهید، پزشک نیز توضیحات لازم و همچنین واقعیت هایی از بینی شما و نتیجه احتمالی بعد از جراحی را به شما می گوید. سپس باید آزمایش های ابتدایی را قبل از جراحی بینی انجام دهید. اگر بیماری خاصی دارید و یا دارو خاصی مصرف می کنید حتما به پزشک خود اطلاع دهید. توجه داشته باشید که استعمال دخانیات مصرف نوشیدنی های الکل دار باید حداقل از دو هفته قبل از جراحی حذف گردد. 8 ساعت مانده به جراحی بینی چیزی میل نکیند.

مراقبت های بعد از جراحی بینی استخوانی

  • استفاده از داروهایی تجویز شده باید سر وقت باشد.
  • از کمپرس سرد به منظور رفع تورم بعد از جراحی استفاده کنید.
  • سر خود را بالا تر بدن قرار دهید.
  • از مصرف غذاهای پر ادویه و پر نمک بپرهیزید.
  • با محلول مخصوص بینی خود را شست و شو دهید.
  • بهتر است تا یک ماه از قرار گیری در مکان های شلوغ خودداری کنید.
  • انجام ورزش تا چند هفته ممنوع است .
دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی دارای مهارت و تخصص کافی می باشند. شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:02122888575-02122888576

انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی

انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی از مهم ترین نکته در جراحی بینی است که باید به آن توجه بسیاری داشته باشید. علاوه بر تکنیک های مورد استفاده در جراحی بینی، نوع بینی شما، رعایت نکات قبل از جراحی بینی و بعد از جراحی بینی و … انتخاب جراح نیز تاثیر بسیاری در نتیجه جراحی بینی شما دارد. بنابراین با دقت بالا اقدام به انجام این جراحی نمایید.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − نه =

Call Now Button