بهترین جراح بینی طبیعی کیست؟

بهترین جراح بینی طبیعی کیست؟

بهترین جراح بینی طبیعی چه کسی است ؟  هدف خیلی از افراد  از جراحی بینی ، انجام جراحی بینی بسیار طبیعی است .در جراحی بینی طبیعی، افراد  بیشتر خواستار این هستند که کمتر کسی متوجه جراحی بینی در آن ها شود .  اما  چه کسانی بهترین کاندید برای جراحی بینی طبیعی هستند ؟  و اینکه بهترین جراح بینی طبیعی  کیست و چه خصوصیاتی دارد ؟ اگر شما هم پاسخ این سوالات را نمی دانید  با ما همراه  باشید . در ادامه  این مطلب به بررسی این موارد می پردازیم .

بهترین جراح بینی طبیعی کیست؟

بهترین جراح بینی طبیعی کیست؟

جراحی بینی طبیعی

یک جراح بینی خوب  ، این توانایی را دارد که بینی افراد  را به  دو حالت فانتزی و طبیعی جراحی کند .  هر کدام از این  ها  بر اساس علایق و البته وضعیت بینی  فرد انتخاب می شود .  در جراحی بینی طبیعی  قوس طبیعی بینی حفظ می گردد  و  جراح بینی سعی بر این دارد که با برطرف  کردن  نقایص بینی  در کنار حفظ ظاهر طبیعی بینی، یک بینی زیبا و عاری از هر گونه ایراد خلق کند .

اقدامات  لازم  قبل از جراحی بینی طبیعی

در مرحله اول لازم است  تمام مشخصات  صورت فرد مورد بررسی قرار گیرد .  در این بررسی طول و عرض  صورت ،  نوع فرم صورت،  سایز گونه ها نوع بینی  و تمام موارد مورد ارزیابی قرار می گیرد .

دکتر محسن زارعی جراح بینی و جراح پلاستیک می باشند ،شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۵-۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۶

نکته ای که باید  یک جراح بینی خوب در نظر بگیرد این است که  با  خواسته های برخی از افراد که  از فرم بینی خود دارند مقابله کنند، خصوصیات بینی برخی افراد به گونه ای است که  خلق یکی بینی فانتزی  و عروسکی در آن غیر ممکن است و اگر جراحی بینی عروسکی انجام شود برای صورت آن ها ظاهر ایده آلی ایجاد نمی کند . اما با این حال این افراد اصرار بر   جراحی بینی فانتزی دارند ، دکتر محسن زارعی جراح بینی در تهران  سعی می کند با این  افراد مشورت کند  و آن ها را قانع کنند . افرادی که بینی های استخوانی دارند به نسب کاندید خوبی برای جراحی بینی فانتزی هستند .

فیلم جراحی بینی

نتیجه گیری

بسیاری از بینی  ها زیبایی خودش را دارند ، یک جراحی بینی  طبیعی خوب و حرفه ای با حفظ زیبایی های  بینی  و برطرف کردن نقایص آن  سعی بر دو چندان کردن زیبایی چهره و بینی فرد دارند . در جراحی بینی طبیعی این تغییرات به گونه ای طبیعی اعمال می گردد، که کمتر کسی متوجه جراحی بینی شود . آقایان بیشتر خواستار جراحی بینی طبیعی هستند،  زیرا فرم صورت آن ها به گونه است که  بینی فانتزی اثری مخرب برای آن ها  ایجاد می کند . دکتر محسن زارعی به عنوان یک جراح بینی خوب و با تجربه قبل از جراحی بینی با  بیمار مشورت می کند و  به او در انتخاب فرم بینی کمک می کند تا فرم ایده آل برای ظاهر بینی فرد را ایجاد کند .

با تشکر مدیریت سایت دکترمحسن زارعی جراح بینی

درباره نویسنده

پاسخ

شانزده + پنج =