جراح بینی طبیعی

دکتر محسن زارعی – متخصص گوش و حلق و بینی

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

ایران یکی از پرطرفدار ترین کشور ها در انجام جراحی بینی است. به دلیل افزایش تقاضای مردم برای جراحی بینی، مهارت پزشکان ایرانی در این جراحی بسیار افزایش یافته است . اما با این وجود انتخاب بهترین جراح بینی به ویزه در شهر های بزرگ بسیار سخت است .

با توجه به افزایش تعداد بینی های فانتزی ، برخی از یک جراح بینی تقاضای انجام جراحی زیبایی بینی به طور طبیعی را دارند. اما جراحی بینی طبیعی چه ویژگی هایی دارد؟؟؟

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر محسن زارعی

ویژگی های عمل بینی طبیعی

جراحی بینی متناسب با چهره از جمله ویزگی های مهم یک عمل بینی طبیعی به شمار می آید . اگر بینی شما بعد از جراحی قوس بسیار زادی داشته باشد، بیش از حد سر بالا باشد، ارتفاع بینی بسیار کوچک باشد و… می توان کفت از حالت طبیعی خود خارج شده است .

اندازه سوراخ های بینی

وجود تقارن بین سوراخ های بینی و اندازه استاندارد، کوچک نبودن بیش از حد و … از ویژگی های مهم در جراحی بینی می باشد.

نحوه ایجاد برش و بخیه زدن بینی

به منظور طبیعی تر نشان دادن فرم بینی، از بخیه به نحوی استفاده می شود که کمترین میزان دید را داشته باشند.

ظاهر نوک بینی

هر چه نوک بینی بالا تر و یا افتاده تر باشد، باعث ایجاد خلل در فرم زیبای بینی می شود. به همین علت است که در جراحی بینی طبیعی باید یک استاندارد برای ایجاد نوک بینی و ارتفاع آن رعایت گردد.

بهترین جراح بینی طبیعی

یک جراح بینی خوب باید ملاک های زیبایی شناسی در یک جراحی را بشناسد و با آن ها به خوبی آشنایی داشته باشد. شما بعد از انتخاب جراح بینی خود باید نمونه کارهای وی را ملاحظه نمایید .

انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی

با توجه به تغییر بسیار زیادی که در بینی های فانتزی مشاهده می شود، بسیاری از افراد تمایل به این گونه تغییرات ندارند، بهترین کار مراجعه به یک جراح ماهر است . بعد از مراجعه هدف از جراحی بینی خود را به طور کامل شرح دهید و میزان تغییرات را از جراح خود جویا شوید. هر چه مهارت یک جراح بالا تر باشد، در نتیجه با شناختی که از زیبایی شناسی دارد، می تواند به زیباترین نحو بینی شما را جراحی نماید.

دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی دارای مهارت و تخصص کافی می باشند. شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:02122888575-02122888576

هزینه عمل بینی طبیعی

هزینه این جراحی نیز مانند سایر جراحی ها بر اساس دستمزد جراح، دستمزد متخصص بیهوشی، هزینه کلینیک و … تعیین می گردد.

نتیجه گیری

اگر شما یکی از کاندیدای جراحی بینی هستید و تمایل به انجام جراحی بینی به روش طبیعی دارید، می توانید با مراجعه به بهترین جراح بینی طبیعی، فرم بینی خود را به شکل مورد نظر تغییر دهید .

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

Call Now Button