بهترین جراح بینی طبیعی

دکتر محسن زارعی – متخصص گوش و حلق و بینی

بهترین جراح بینی طبیعی

رینوپلاستی یکی از محبوب ترین روش های زیباسازی چهره به شمار می آید . فرم هایی که بعد از جراحی ایجاد می شود می تواند تا حد زیادی در چهره افراد تاثیر بگذارد . برخی جراحی بینی فانتزی را دوست داشته و خواهان کوچک شدن بینی های خود می باشند. ولی همواره افرادی هستند که برای انجام جراحی بینی طبیعی به یک پزشک مراجعه کنند. اما بهترین جراح بینی طبیعی کیست ؟ بینی طبیعی چه ویژگی هایی را باید داشته باشد ؟

نمونه جراحی بینی در تهران

نمونه جراحی بینی در تهران

انواع بینی

با توجه به فرم بینی، غضروف، پوست و … بینی به دو دسته کلی گوشتی و استخوانی تقسیم می شود. در جلسه مشاوره با توجه به ویژگی های بینی شما می توان نوع بینی را تشخیص داد.

بینی استخوانی

مهم ترین ویژگی بینی های استخوانی پوست نازک، غضروف محکم و وجود یک قوز بر روی بینی است . اصولا این بینی ها دارای انحراف می باشند. عمل بینی در این نوع از بینی ها نتیجه بهتری دارد. دوره نقاهت کمتری داشته و نیاز به مراقبت کمتری نیز دارند. تورم و کبودی ناشی از این بینی ها کم است.  با استفاده از روش جراحی بینی بسته می تواغن تغییرات لازم در این نوع از بینی ها ایجاد نمود.

بینی های گوشتی

پوشت ضخیم، افتادگی در نوک بینی، وجود غضروف بسیار ضعیف و ظاهری پهن این ویژگی های کلی بینی های گوشتی است . این بینی ها باید تحت روش جراحی بینی باز جراحی شوند. غضروف این نوع از بینی ها نیاز به تقویت داشته تا بازگشتی بعد از جراحی بینی صورت نگیرد. پره های پهن و ضخیم این بینی ها باید به درستی تغییر داده شود تا دچار عدم قرینگی نگردد. جراحی بینی عروسکی و فانتزی برای این بینی ها مناسب نیست و مناسب ترین نوع بینی برای انجام جراحی بینی طبیعی است.

انتخاب جراح بینی

جراح برای انجام جراحی بینی طبیعی باید با اصول زیبایی شناسی آشنا باشد . بینی نباید بیش از کوچک و قوس بسیار داشته باشد. بینی باید یک پنجم صورت بوده زاویه بینی با تمام اعضای صورت به خوبی ایجاد گردد.

هر چه مهارت جراح بینی شما بالاتر باشد، در نتیجه احتمال ایجاد عوارضی چون مشکلات تنفسی، عدم قرینگی در بینی، افتادگی در نوک بینی و … کاهش می یابد . بنابراین با مشورت و تحقیق بسیار جراح خود را انتخاب نمایید.

دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی دارای مهارت و تخصص کافی می باشند. شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:02122888575-02122888576

ویژگی های شکل صحیح بینی

زاویه بین بینی و پیشانی باید بین 115 تا 135 باشد.

زاویه بینی و لب 95 تا 110 در بانوان و 90 تا 95 در آقایان است.

زاویه بینی و چانه نیز بهتر است بین 120 تا 132 باشد.

هزینه جراحی بینی طبیعی

با توجه به نوع بینی شما، دستمزد جراح، روش به کار برده در جراحی و هزینه کلینیک در جلسه مشاوره می توان خهزینه را به شما اطلاع داد .

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 6 =

Call Now Button