بهترین جراح زیبایی گوش

بهترین جراح زیبایی گوش

جراحی زیبایی گوش – همچنین به عنوان جراحی اتوپلاستی نیز شناخته می شود – روشی برای تغییر شکل ، موقعیت یا اندازه گوش ها است. اگر گوش یا گوش شما به دلیل آسیب دیدگی یا نقص هنگام تولد دچار بدشکل شدن شود ممکن است نیاز به جراحی اتوپلاستی  داشته باشید.

دکتر محسن زارعی

دکتر محسن زارعی

در چه سنی می توان جراحی زیبایی گوش انجام داد ؟

بعد از رشد مناسب گوش ها که معمولاً بعد از سن ۵ سالگی می توان جراحی گوش را انجام داد . توجه داشته باشید که جراحی گوش گوش محل گوش شما و همچنین توانایی شنیدن شما را تغییر نمی دهد.

اگر کودکی با گوش های برجسته و برخی مشکلات دیگر در شکل و ظاهر گوش متولد شده است ، ممکن است مشکلات بسیار از جمله تمسخر توسط همسالان و … به وجود آورد، به همین علت است که در همان کودکی با مراجعه به یک جراح گوش و حلق و بینی می توانید اقدام به این جراحی نمایید.

جراحی اتوپلاستی به چه منظور انجام می شود ؟

ممکن است اتوپلاستی  را به دلایل زیر نظر بگیرید:

بیرون زدگی در یک یا هر دو گوش

مشکلات مادرزادی

عدم تقارن بین دو گوش

عدم رضایت از جراحی گوش قبلی

دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی دارای مهارت و تخصص کافی می باشند. شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۵-۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۶

خطرات جراحی زیبایی گوش

اتوپلاستی خطرات مختلفی دارد از جمله:

زخم بعد از جراحی

در حالی که زخمها دائمی هستند ، به احتمال زیاد در پشت گوش یا در حلال گوش های شما ایجاد می شود و به صورت پنهان می مانند.

عدم تقارن در جراحی گوش

این ممکن است در نتیجه تغییرات در روند بهبودی اتفاق بیفتد. همچنین ، جراحی ممکن است عدم تقارن از قبل موجود را با موفقیت اصلاح کند.

تغییرات پوستی

در حین اتوپلاستی، تغییر مجدد گوش شما می تواند به طور موقت بر روی پوستی این ناحیه تأثیر بگذارد. به ندرت ممکن است این تغییرات دائمی شود و مشکلات جدی به همراه داشته باشد.

مشکلات بخیه

بخیه های مورد استفاده در ایجاد شکل جدید گوش ممکن است به سطح پوست برسد و نیاز به برداشتن آن وجود دارد. این مورد می تواند باعث التهاب پوست گردد .

ایجاد فرم غیر طیبعی در گوش

جراحی اتوپلاستی می تواند خطوط غیر طبیعی ایجاد کند که باعث می شود گوش ها به پشت بسته شوند.

مانند هر نوع جراحی دیگر ، اتوپلاستی خطر خونریزی ، عفونت و واکنش منفی به بیهوشی را به همراه دارد. همچنین ممکن است یک واکنش آلرژیک به نوار جراحی یا سایر مواد مورد استفاده در طی یا بعد از عمل وجود داشته باشد.

بهتر است توجه داشته باشید که این جراحی باید توسط یک متخصص گوش، حلق و بینی ماهر صورت گیرد تا عوارض احتمالی آن بسیار کاهش بابد. بنابراین در انتخاب بهترین جراح خود نهایت دقت را داشته باشید.

سایر مطالب

بهترین جراحی بینی گوشتی

عمل بینی استخوانی

بهترین جراح بینی در تهران

درباره نویسنده

پاسخ

6 − یک =

Call Now Button