جراح لیفت صورت

دکتر محسن زارعی – متخصص گوش و حلق و بینی

هزینه جراحی لیفت صورت چقدر است ؟ آیا شما هم نیاز به لیفت صورت دارید ؟  با توجه به اینکه امروزه  افراد به جوانسازی و لیفت صورت خود  اهمیت می دهند ، با پیشرفت تکنولوژی روش های مختلفی وجود دارد و ممکن است  افراد ، در انتخاب روش جوانسازی پوست خود مردد باشند  . لیفت صورت یکی از روش های جوانسازی پوست صورت است که نتایج بسیار قابل توجهی را  بر چهره فرد می گذارد . گاهی بر اثر کهولت سن و یا  برخی عوامل ژنتیکی پوست فرد حالت چهره  خود را از دست می دهد و ظاهری  نامناسب به خود می گیرد ،  لیفت صورت در این موارد کمک کننده است . پس ما به شما توصیه می کنیم اگر نیاز به لیفت صورت  دارید و به دنبال بهترین جراح برای لیفت صوت می باشید، ادامه مطلب را مطالعه کنید .

بهترین جراح لیفت صورت

بهترین جراح لیفت صورت

به طور طبیعی بعد از سن 30 سالگی ، پوست به مرور زمان رو به پیری می رود و الاستیته پوست کاهش پیدا می کند، لیفت صورت  یکی از راه های جوانی  و از بین بردن  آثار پیری  از چهره افراد است . در حقیقت باید گفت هیچ گونه روش جوانسازی  نمی توانند   تاثیری همانند لیفت صورت بر چهره فرد داشته باشد ، تمام دستگاه هایی  که امروزه برای آن ها بحث لیفت مطرح است میزان لیفیتی که ایجاد می کنند قابل مقایسه با لیفت  نخ نمی باشد .

انتخاب جراح خوب برای لیفت نخ

اگر می خواهید نتایج قابل توجهی از لیفت نخ داشته باشید، باید به چند نکات توجه کنید، انتخاب یک جراح حرفه ای که در زمینه لیفت نخ تجربه و تخصص کافی داشته باشد  بسیار مهم  است ،  زیرا می تواند نتایج  جراحی را تحت تاثیر قرار دهد .  دکتر محسن زارعی با توجه به  تجربه بالایی که در زمینه جوانسازی و لیفت صورت دارند ،  این جراحی را با کمک تکنیک های خاص خود انجام می دهند .

مورد بعدی که حائز اهمیت است ، استفاده از  برند نخی است که در طی جراحی استفاده  می شود . یک جراح خوب  در طی لیفت صورت  باید از تجهیزاتی استفاده کند که بتواند بهترین نتیجه را  برای فرد ایجاد کند .

دکتر محسن زارعی جراح بینی و جراح پلاستیک می باشند ،شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:02122888575-02122888576

آیا انجام لیفت صورت محدودیت دارد ؟

خیر این جراحی محدودیت خاصی ندارد  و افراد می توانند  آن را انجام دهند اما این جراحی به افراد  زیر توصیه می شود :

افرادی که در ناحیه کناره بینی  تا کناره دهان  یک چین عمیق دارند .

افرادی که پوستی شل دارند و  چربی اضافه در ناحیه گردن خود دارند .

افرادی که  چین های عمیق در گونه های  خود  دارند، و این امر نشان دهنده شلی پوست آن ها در نواحی گونه ها می باشد .

نتیجه گیری

در آخر ذکر این نکته ضروری است که ، ترمیم های لیفت نخ بسیار مهم است و لازم است تا در موعد خود انجام شوند .  در صورتی که زمان ترمیم لیفت صورت به تعویق افتد  ممکن است روند کار را کمی سخت تر کند ، پس مراجعه  به یک جراح پلاستیک با تجربه و پیروی از تجویزات او می تواند درزیبایی و جوانسازی چهره شما تاثیر گذار باشد .

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 3 =

Call Now Button