بیهوشی در عمل بینی

دکتر محسن زارعی – متخصص گوش و حلق و بینی

بیهوشی در عمل بینی

چگونه می توان بر ترس از بیهوشی عمل بینی غلبه کرد ؟ زمان بیهوشی عمل بینی چقدر است ؟ آیا می توان بدون بیهوشی کامل  عمل بینی انجام داد ؟ آیا شما هم تصمیم به عمل بینی دارید و  پاسخ این سوالات را نمی دانید ؟بهتر است قبل از اقدام به جراحی بینی  اطلاع کافی در این رابطه داشته باشید  تا با دید باز  و آگاهی از تمام  عوارض و فواید آن، جراحی بینی را انجام دهید .

بیهوشی در جراحی زیبایی بینی

برای جراحی بینی لازم است تا  از بیهوشی عمومی و بی حسی موضعی استفاده کنیم .  خوشبختانه امروزه روش های مختلفی برای  بیهوشی  وجود دارد که احتمال بروز عوارض بعد از بیهوشی را به نسبت کاهش می دهد . دکتر محسن زارعی جراح بینی در تهران به شما این  اطمینان را می دهند  که  بدون هیچ گونه نگرانی  جراحی بینی را انجام دهید .

آزمایشات  قبل از جراحی بینی  کمک می کند  تا سلامت بیمار حین  عمل بینی و بعد ازآن کنترل شود . به همین دلیل قبل از اینکه عمل بینی  انجام دهید  باید  آزمایشاتی که جراح بینی برای تایید سلامت شما  تجویز می کند انجام شود .  در حین عمل بینی  لازم است تا همواره نبض و  فشار خون  بیمار توسط پزشک متخصص کنترل گردد .

استفاده از بیهوشی سداتیو  در  جراحی بینی

این نوع بیهوشی از طریق  تزریق وریدی انجام می شود و سبب می گردد تا فرد حالت خواب آلودگی  داشته باشد ، در حقیقت بیهوشی سداتیو  یک نوع بیهوشی است  که  با استفاده از تزریق دارو های خواب آور انجام می گردد .

در طی این نوع بیهوشی  فرد برای تنفس نیاز به استفاده از لوله های تنفسی ندارد و خودش نفس می کشد . متخصص بیهوشی  باید  مقدار تزریق دارو را متناسب با زمان بیهوشی و مدت زمان جراحی  انجام دهد .

استفاده از بیحسی موضعی برای جراحی بینی

این روش نیز نوع دیگری است  که  بنا بر شرایط فرد ممکن است انتخاب شود .

در طی استفاده از بیهوشی موضعی تنها یک ناحیه  از بدن بی حس می شود  و فرد عملا در ناحیه مورد نظر چیزی را حس نمی کند .

استفاده از بیهوشی عمومی

در نوع  بیهوشی همانطور  که از اسمش پیداست، به صورت کامل انجام می شود  و فرد  هوشیاری خود را کاملا از دست می دهد . این نوع بیهوشی بیشتر برای افرادی که جراحی آن ها به نسبت پیچیده تر است  استفاده می گردد .

انتخاب نوع بیهوشی برای جراحی بینی

اگر بخواهیم بهترین نوع بیهوشی را برای جراحی بینی انتخاب کنیم می توانیم  بگوییم  بهترین نوع  ممکن است در افراد مختلف متفاوت باشد . هر فرد بنا بر شرایط و وضعیت بدنی و همچنین نظر جراح بینی ممکن است نوع خاصی از  بیهوشی برای او انتخاب شود .

توصیه می شود انتخاب نوع بیهوشی برای عمل بینی را به جراح بینی خود بسپارید .

دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی می باشند ،شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:02122888575-02122888576

خلاصه مطلب

در آخر به عنوان خلاصه از مطالب می توانیم بگوییم، از آنجا که جراحی بینی یک عمل حساس  و البته در مواردی پیچیده است ، لازم است تا توسط یک شخص متخصص انجام شود ، به طور حتم برای هر نوع جراحی لازم است تا بیحسی  یا بیهوشی عمومی استفاده گردد ،  دکتر محسن زارعی  همیشه سعی بر این دارند تا تصمیمی آگاهانه و انتخاب بهترین نوع بیهوشی که کمترین عوارض را با خود داشته باشد ، رضایت بیمار را جلب کنند .

با تشکر مدیریت سایت دکترمحسن زارعی جراح بینی

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هشت =

Call Now Button