تزریق بوتاکس

دکتر محسن زارعی – متخصص گوش و حلق و بینی

تزریق بوتاکس

امروزه تزریق بوتاکس ، معمول ترین روش زیبایی در جهان است. نوروتوکسین بوتولینوم  یا بوتاکس سمی ترین ماده شناخته شده است. اثر آن با فلج شدن عضلات  اعمال می شود .  اما از این  ماده سمی در چه راستایی می توان استفاده کرد ؟  تزریق بوتاکس  چه فوایدی دارد ؟ دکتر محسن زارعی بهترین جراح بینی گوشتی در تهران در این مقاله در رابطه با روند کلی تزریق بوتاکس و  فواید آن صحبت می کنند . توصیه می شود مقاله زیر را مطالعه فرمایید .

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

بوتاکس چیست؟

بوتاکس فعالیت های عصبی را در عضلات متوقف می کند. بوتاکس علاوه بر خواصی زیبایی و جوانسازی پوست می تواند خاصیت درمانی هم داشته باشد .  دکتر زارعی بنا بر نیاز افراد تزریق بوتاکس را برای بیماران پیشنهاد می کنند .

لازم به ذکر است که باید به این نکته توجه کرد ،مواد بوتاکس این قابلیت را دارند که به  اطراف ناحیه تزریق شده گسترش یابد  در نتیجه تزریق بیش از حد مجاز می تواند  عوارضی داشته باشد پس لازم است تا این تزریق توسط فرد متخصص صورت گیرد .

دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی می باشند ،شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:02122888575 – 02122888576

روند تزریق  بوتاکس

تزریق بوتاکس باید فقط توسط یک  شخص حرفه ای و متخصص  انجام شود ، حتی زمانی که برای اهداف آرایشی استفاده می شود.

انتخاب برند مناسب برای تزریق  بسیار مهم است  دکتر  زارعی از بهترین برند استفاده می کنند که نتایج بهتری برای فرد حاصل شود . هر مرحله از تزریق بوتاکس باید حداقل 3 ماه فاصله داشته باشد.

تزریق بوتاکس ممکن است در یک زمان به بیش از یک منطقه منتقل شود ، این مناطق بسته  به وضعبت فرد متغیر است. .

در حالی که تزریقات را برای شرایط عضلانی چشم دریافت می کنید، ممکن است لازم باشد از قطره های چشم، پماد، یک لنز مخصوص  استفاده کنید .

افرادی که از تزریق بوتاکس  برای  درمان تعرق بیش از  حد استفاده می کنند نباید قبل یا بعد از تزریق، ضد عرق یا دئودورانت  استفاده کنند .

باید گفت اثرات تزریق بوتاکس موقت است لازم است تا مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس را طبق گفته پزشک رعایت شود .  علائم شما ممکن است به طور کامل در عرض 3 ماه بازگردد. در نتیجه برای ماندگاری اثر آن  بهتراست هر 3 تا 6 ماه برای ترمیم اقدام کنید .

1 دیدگاه

  1. میترا

    سلام خسته نباشید ببخشید بوتاکس چروک های عمیقم از بین میبره ؟

    پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 16 =

Call Now Button