تشخیص بینی گوشتی

تشخیص بینی گوشتی

بینی افراد به دو صورت گوشتی و استخوانی می باشد . بینی های گوشتی و  استخوانی دارای مشخصاتی می باشند که می تواند باعث تمایز این دو از هم شود . افرادی که دارای بینی های گوشتی می باشند در رابطه با جراحی بینی با احتیاط تر پیش می روند .

مشخصات بینی گوشتی

تشخیص بینی گوشتی از استخوانی کار بسیار پیچیده ای نمی باشد و حتی در بعضی مواقع با یک نگاه هم می توان بینی گوشتی را در چهره فرد تشخیص داد .تشخیص بینی گوشتی بر عهده جراح بینی می باشد . بعد از تشخیص جراح می توان در خصوص نوع و نحوه جراحی بینی با بیمار صحبت کرد . افرادی که دارای بینی های گوشتی می باشند باید صبور باشند ،زیرا نتیجه کار در افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند دیر تر نمایان می شود .

یک جراح بینی خوب باید بتواند هر بینی را بسته به نوع و شرایط بینی جراحی کند ،نحوه جراحی  در بینی های مختلف باهم متفاوت می باشد . بینی های گوشتی نسبت به بینی های استخوانی از قابلیت های پایین تری برخوردار می باشند اما نمی توان این را ملاک بر این دانست که جراحی بینی گوشتی نا موفق می باشد .

تشخیص بینی گوشتی

تشخیص بینی گوشتی

بیشتری افرادی که بینی های آن ها از نوع گوشتی می باشد این سوال را دارند که آیا بعد از مدتی بینی های گوشتی به شکل سابق خود باز می گردند ؟

پاسخ این سوال منفی است . بینی های گوشتی دارای رپوست ضخیم و غضروف های ضعیفی هستند در نتیجه غده های چربی در این بینی ها نسبت به بینی های استخوانی بسیار بیشتر است نفوذ این غدد عامل اصلی در ضخامت پوست بینی های گوشتی می باشد . در نتیجه به دلیل ضخامت پوست نوک بینی در افرادی که بینی های گوشتی دارند در حین جراحی خیلی جمع نمی شوند و دلیل این تصور غلط همین امر می باشد .اما هر آنچه که با کمک جراحی بینی تغییر داده می شود برای همیشه ثابت و ماندگار می باشد .

بعد از جراحی بینی استخوانی فرد دوران نقاهت کمتری را طی می کند اما در جراحی بینی گوشتی دوران نقاهت بیشتر می باشد و فرد باید بعد از مدت زمان طولانی نتیجه کار را مشاهده کند

خدمات دکتر محسن زارعی جراح بینی

جراحی زیبایی گوش

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

با تشکر مدیریت سایت دکترمحسن زارعی جراح بینی

درباره نویسنده

پاسخ

سه × یک =

Call Now Button