جراحی انحراف بینی

دکتر محسن زارعی – متخصص گوش و حلق و بینی

جراحی انحراف بینی

بهترین جراح انحراف بینی کیست ؟ هزینه جراحی انحراف بینی چقدر است ؟ آیا عمل انحراف بینی عوارض دارد ؟ آیا امکان  عمل انحراف بینی با لیزر  وجود دارد ؟ طول درمان برای عمل انحراف بینی چقدر است ؟  دیده شده است که خیلی افراد هنگام مراجعه به مطب دکتر محسن زارعی  از ظاهر کلی بینی خود راضی هستند  تنها وجود کمی انحراف بینی دلیل بر،تصمیم به جراحی بینی در آن ها شده است  . اگر بینی شما هم همراه با انحراف است  و شما هم اطلاع کافی در این زمینه ندارید توصیه می شود ادامه مطلب را مطالعه کنید .

جراحی انحراف بینی

جراحی انحراف بینی

در بیشترین حالت انحراف تیغه بینی همراه  با بزرگی برخی توربینیت ها در مولاژ همراه است ، پس در نتیجه برای جراحی انحراف بینی لازم است تا  حتما توسط متخصص گوش و حلق و بینی معاینات لازم انجام شود . دکتر  محسن زارعی برای افرادی که انحراف بینی دارند و  تصمیم به عمل بینی، ابتدا شرایط بیمار را به صورت کلی ارزیابی می کنند ، در صورتی که  توربینیت در دو سمت بینی  همراه با مشکل باشد،  باید در هر دو  طرف برطرف گردد .

در صورتی که این  نوع اختلال  از نظر جراح بینی نادیده گرفته شود  و جراحی انحراف بینی  انجام شود ، ممکن است بعد از مدتی دو مرتبه انحراف بینی رخ دهد ، دلیل آن هم در این است  که  اختلال توربینیت  سبب فشار به یک سمت بینی و انحراف دوباره بینی می شود.

دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی می باشند ،شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:02122888575-02122888576

انحراف تیغه بینی چه عوارضی دارد ؟

افرادی که مبتلا به انحراف بینی هستند  دارای علائمی می باشند  از جمله :

به سختی نفس می کشند  و به طور مداوم التهاب  غشای مخاط بینی دارند . گاهی دیده می شود که افراد  این علائم را  به اشتباه با سرماخوردگی و یا هر گونه عفونت های تنفسی می دانند .

احساس گرفتگی بینی که بیشتر در یک سمت احساس می شود .

بروز عفونت های سینوسی

بروز خون دماغ  به صورت مکرر

احتقان بینی

احساس درد در نواحی صورت

نفس کشیدن این افراد در هنگام خواب همراه با صدا و خروپف است.

سر درد

و مواردی از این قبیل همگی می تواند از علائم  انحراف تیغه بینی باشند .

تشخیص انحراف تیغه بینی

برای تشخیص لازم است تا  با استفاده از اسپکلوم بینی،  نواحی داخلی بینی  باز شود تا متخصص دید کافی داشته باشد . سپس جراح بینی شرایط بیمار را گزارش می دهد در صورتی که  حاد باشد، هر چه سریعتر  باید درمان انجام شود .

بهترین سن برای  جراحی  انحراف تیغه بینی چه سنی است ؟

لازم است تا انحراف تیغه بینی توسط متخصص گوش و حلق و بینی تشخیص  داده شود  و بررسی شود که مشکل تا چه اندازه است، در صورتی که عوارض  به صورت شدید نباشد ،  بهتر است تا  این جراحی بعد از اتمام سن رشد کودک انجام شود . دکتر محسن زارعی جراح بینی در تهران توصیه می کنند، در صورتی که مشکل انحراف تیغه بینی حاد باشد لازم است  تا  جراحی هر چه سریعتر انجام شود زیرا ممکن است سبب تغییر شکل ،  ظاهر صورت  شود .

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هفت =

Call Now Button