جراحی بینی مردانه

دکتر محسن زارعی – متخصص گوش و حلق و بینی

جراحی بینی مردانه

جراحی زیبایی بینی در بین مردان افزایش یافته است شاید در زمان های گذشته انجام جراحی هایی زیبایی مخصوصا جراحی زیبایی بینی مخصوص خانم ها بود و جراحی بینی مردانه ناپسند و زشت عنوان شده بود . اما امروزه جراحی بینی مردانه نیز همانند جراحی زیبایی بینی زنان افزایش یافته است و می توان گفت طرفداران بسیاری را در بین مردان به خود جلب کرده است .جراحی بینی مردانه تفاوت هایی با جراحی بینی زنان دارد ودر حین جراحی زیبایی بینی مردان باید نکاتی را مدنظر قرار گرفت .

نقش جراح بینی در جراحی بینی مردانه

در جراحی بینی مردانه خلق کردن یک بینی با مشخصات زنانه بسیار زشت و ناپسند می باشد . یک جراح بینی خوب باید با در خواست های گروهی از افراد گه خواسته های غیر معقول از نتیجه جراحی بینی خود دارند جلوگیری کنند و با آن ها صحبت کنند تا از نتیجه جراحی بینی خود خواسته غیر معقول نداشته باشند .

یک جراح بینی خوب باید برای جراحی بینی زنان  مردان تفاوت های بسیاری قائل باشد به هیچ وجه نباید برای هردو آنها یک روش جراحی و یک نتیجه نهایی را انتخاب کند . همچنین حفظ تناسب بینی با اجزای صورت یکی از مسائل مهمی است که باید جراح بینی به ان توجه ویژه ای داشته باشد . عدم تناسب بینی با صورت می تواند  سبب شود تا میزان رضایت بینی در حد قابل توجهی کاهش یابد .

تفاوت های بینی مردان و زنان

یکی از تفاوت های اصلی در بین جراحی بینی مردانه و زنان این است که در جراحی بینی مردانه بیشتر اقایون خواسته و انتظار خود را از جراحی بینی نمی دانند و یا قدرت خوبی در بازگو کردن آن با جراح بینی ندارند .همین عامل می تواند زمینه ساز عدم رضایت از جراحی بینی شود .

لازم به ذکر است که بینی های قوس دار ،کوتاه و بسیار گرد و سربالا در چهره مردانه زیبایی را ایجاد نمی کند ،اگر تصمیم به جراحی بینی دارید بهتر است انتظارات معقول و متناسب با جنس خود از جراحی بینی داشته باشید تا از نتیجه جراحی بینی خود رضایت کامل را داشته باشید .

خدمات دکتر محسن زارعی جراح بینی

جراحی زیبایی گوش

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

با تشکر مدیریت سایت دکترمحسن زارعی جراح بینی

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + هجده =

Call Now Button