جراحی بینی کج

جراحی بینی کج

کج شدن نوک بینی بعد از عمل ، شاید این موضوع دغدغه خیلی از افرادی باشد که تصیمم  به جراحی بینی دارند.متاسفانه برخی از  افراد بدلیل انتخاب نا آگاه  جراح بینی ،از نتیجه جراحی بینی خود راضی نیستند و   دفورمیته ها و یا کجی نوک بینی سبب  تصمیم به جراحی ترمیمی بینی می شود . دکتر محسن زارعی جراح بینی به افراد متقاضی عمل بینی توصیه می کنند  که  در انتخاب جراح بینی خود دقت داشته باشند تا بتوانند از نتایج جراحی  خود لذت ببرند .

جراحی بینی کج

جراحی بینی کج

روند جراحی بینی کج

در حقیقت جراحی بینی کج یکی از مشکل ترین نوع جراحی زیبایی بینی است  و لازم تا فرد تنها جراحی بینی خود را با کمک جراحان بینی ماهر و با تجربه انجام  دهند . یک جراح بینی ماهر و با تجربه  آگاه است که  یک بینی کج  را  شناسایی و  جراحی کند . باید جراح بینی قبل از اقدام به جراحی و انتخاب روش جراحی با  فرد متقاتضی در طی جلسه ای مشاوره، در رابطه با  انتظارات فرد از جراحی بینی و علایق  او صحبت کند ،گفتگو  با فرد متقاضی جراحی بینی ،قبل از عمل بینی می تواند در رضایت مندی از جراحی بینی بسیار تاثیر گذار باشد .

بسته به نقطه کجی بینی  ، مشکل بودن روند جراحی بینی می تواند متفاوت باشد . دکتر محسن زارعی با بررسی و معاینه کامل بینی قبل از جراحی نقطه کجی بینی را شناسایی می کند و با توجه به علایق و خواسته های بینی بهترین روش جراحی بینی را انتخاب می کند.

نیاز به ترمیم بینی در بینی های کج

متاسفانه باید گفت تضمین اینکه بینی کج نیاز به ترمیم ندارد  ،ممکن نیست .  حتی اگر فرد در انتخاب جراح دقت کرده باشد  ممکن است کجی و انحراف بینی به حدی باشد  که تنها با یک مرتبه جراحی بینی  امکان اصلاح بینی وجود نداشته باشد . باید گفت هر چه تجربه جراح  بینی در  جراحی بیشتر باشد نیاز به جراحی ترمیم  بینی به مراتب کمتر می شود . از آنجایی که  دکتر زارعی  بهترین جراح بینی در تهران  هستند  تجربه کافی در زمینه جراحی بینی کج دارند  و  تقریبا ۹۰ درصد افراد بعد از جراحی  نیاز به جراحی ترمیم بینی ندارند .

جراحی بینی در افراد با انحراف بینی شدید

در بین افراد  این باور می باشد  که افراد با انحراف شددی بینی حتی بعد از جراحی بینی انحراف بینی باز می گردد . باید گفت این باور کاملا غلط است . گاهی بنا بر تشخیص جراح بینی انحراف بینی آنچنان شدید است که توصیه می شود جراحی انحراف بینی و زیبایی بینی همراه با هم انجام شود ،با این تکنیک انحراف بینی بعد از جراحی  برگشت نخواهد داشت .

دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی  می باشند و در زمینه انواع جراحی های بینی  از مهارت کافی بر خوردارند ،شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۵-۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۶

فرق کجی بینی و انحراف بینی

می توان  گفت انحراف بینی در دسته جراحی های  درمانی محسوب می شود   و بیمه های درمانی مقداری از هزینه آن را تقبل می کنند . شما تصور کنید فردی ظاهر بینی کاملا صافی دارد ،اما در  روند تنفس مشکل دارد ،این  تنها به دلیل کج بودن تیغه بینی است  و سبب بسته  شدن حفره بینی می گردد ،در این موارد می توان گفت بینی فرد دچار انحراف است و لازم است جراحی بینی به منظور درمانی صورت گیرد ،در مقابل شما فردی را در نظر بگیرید که ظاهر بینی اش  کاملا کج است و تنفس فرد با مشکل روبه رو نیست در این موارد  می توان گفت حفره های بینی فرد سالم است و باید با کمک جراحی زیبایی بینی  اصلاح بینی انجام شود ،در طی جراحی زیبایی بینی این نوع بینی لازم است تا کل هرم بینی  اصلاح شود .

حالتی دیگر هم وجود دارد ،این طور  که هم ظاهر بینی فرد کج است و هم مشکل در روند تنفسی وجود دارد .در این موارد  قسمتی که سبب بسته شدن حفره بینی شده است باید تحت پوشش بیمه جراحی شود، اما متاسفانه بیمه  این  جراحی را قبول نمی کند و در رابطه با این تصمیم هنوز ابهاماتی وجود دارد .  چرا که معتقدند همراه با این جراحی ،عمل زیبایی بینی هم انجام می شود پس شامل بیمه نمی گردد .  بهتر است  قبل از اقدام به جراحی بینی با  جراح بینی در رابطه با تمام مسائل جراحی صحبت شود تا ابهامی در این رابطه وجود نداشته باشد .

زیباترین شکل بینی مردانه

جراحی زیبایی بینی  یکی از جراحی های پر طرفدار بین مردان و زنان است که  امروزه بسیار شایع شده است . مردانی که به دنبال جراحی بینی خود هستند ،به طور طبیعی تمایل دارند  زیبا ترین شکال بینی مردانه را داشته باشند .اما چگونه می توان یک بینی طبیعی مردانه  داشته باشیم . دکتر محسن زارعی جراح بینی در تهران در ادامه این مقاله به بررسی جراحی بینی مردان و انتخاب زیباترین شکل بینی مردانه می پردازند .

زیباترین شکل بینی مردانه

زیباترین شکل بینی مردانه

توجه به تناسب بینی با صورت

برای جراحی بینی توجه به حفظ تناسب بینی با اجزای صورت بسیار مهم است . برای اینکه نتیجه جراحی خوب باشد لازم است تا جراح بینی قبل از اقدام به جراحی بینی  به تناسب شکل بینی انتخابی با  چهره فرد توجه کند ،به طور حتم یک بینی فانتزی  برای یک صورت مردانه زیبا نیست و می توان نتایجی معکوس داشته باشد .

دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی می باشند ،شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۵-۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۶

نکات مهم در جراحی بینی مردان

در جراحی بینی مردانه  باید نکات زیر رعایت شود .

حفظ فاصله  بین بینی و لب

قوس بینی و سربالا بودن بینی  حالتی طبیعی داشته باشد

اندازه طبیعی برای بینی ، هیچگاه یک بینی بیش از اندازه کوچک برای آقایان زیبا نیست .

تا جای ممکن روند جراحی به صورت جراحی بینی طبیعی باشد .

اگر جراح بینی بر طبق این نکات جراحی را انجام دهد ،به طور حتم زیباترین شکل بینی مردانه راخلق می کند .

تفاوت های بینی عمل بینی مردان و زنان

جراحی بینی مردان و زنان با یکدیگیر تفاوت های بارزی دارند ،اگر یک جراح بینی تفاوتی بین این دو قائل نشود  در جراحی موفق نیست .

طول بینی  مردان در جراحی  از بانوان بشتر است .

تیغه بینی در جراحی مردان باید صاف باشد ولی برای بانوان تیغه بینی به صورت شیب دار است .

نوک بینی آقایان به نسبت برجسته تر است .

پوست بینی آقایان ضخیم تر است در نتیجه به نسبت دوران بهبودی  طولانی تری را لازم دارند .

باید بعد از جراحی زاویه بین لب و پیشانی در آقایان حاد تر باشد .

روش مناسب جراحی بینی کج

مناسب ترین روش برای جراحی بینی انجام جراحی بینی به روش باز می باشد، زیرا در این روش دسترسی جراح بیشتر است و می تواند تمامی مشکلات موجود را به خوبی رفع بررسی و رفع نماید . باید توجه داشته باشید که جراحی بینی به روش باز دارای دوره نقاهت بعد از جراحی بیشتری  است و مدت زمان بیشتری باید از آن مراقبت کنید .

کج شدن بینی بعد از جراحی

یکی از مواردی که ممکن است بعد از جراحی بینی ایجاد شود، در زمینه کج شدن بینی است . بنابراین انتخاب بهترین جراح بینی بسیار حائز اهمیت می باشد تا بعد از عمل زیبایی بینی این مشکلات رخ ندهد،

علاوه بر تاثیر جراح، مراقبت های فرد نیز در این زمینه نقش بسیار مهمی ایفا می کند. بنابراین بهتر است تمامی موارد ذکر شده توسط پزشک خود را به خوبی رعایت کنید.

دلایل اصلی در کج بودن بینی

از دلایل مهمی که می تواند باعث ایجاد کجی در بینی شود می توان به موارد زیر اشاره نمود.

وراثت

یکی از عمده ترین دلایلی که باعث بروز این مشکل می شود، مشکل وراثت است. این ویژگی در برخی از خانواده ها وجود دارد . در این صورت فرد می تواند بعد از سن تعیین شده توسط جراح خود اقدام به رفع مشکل نماید.

کجی شدن بینی بعد از جراحی بینی

همانطور که اشاره شد در برخی از مواقع به علت عدم تبجحر جراح بینی و یا عدم مراقبت بیمار ممکن است بینی دچار کجی د شود. در این صورت نیاز به انجام جراحی مجدد می باشد که حدودا یک سال بعد از جراحی قابل انجام است.

وارد شدن ضربه

برخی از افراد در هنگام وارد شدن ضربه های ناگهانی، وارد شدن ضربه در ورزش، تصادف و … دچار مشکل کج شدن بینی می وند که می توانند با مراجعه یه یک جراح بینی اقدام به رفع مشکل خود نمایند.

هزینه جراحی بینی کج

جراحی بینی کج همانند سایر جراحی بینی ها با توجه به دستمزد جراح، هزینه دستیار ، نوع روش مورد استفاده در جراحی، نیاز  برای پیوند غضروف، هزینه بیمارستان و … بررسی می شود. ابتدا باید برای مشاوره به یک جراح بینی مراجعه نمایید تا با بررسی دقیق هزینه در همان جلسه به شما اطلاع داده شود.

دکتر محسن زارعی جراحی بینی در تهران هستند ،شما می توانید با مشاهده نمونه کارهای  جراحی بینی مردانه  در انتخاب خود اگاه تر باشید .

خدمات دکتر محسن زارعی جراح بینی

تزریق بوتاکس

جراحی ترمیمی بینی

مشاوره جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

با تشکر مدیریت سایت دکترمحسن زارعی جراح بینی

خدمات دکتر محسن زارعی جراح بینی

جراحی زیبایی گوش

جراحی ترمیمی بینی

مشاوره جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

با تشکر مدیریت سایت دکترمحسن زارعی جراح بینی

 

درباره نویسنده

One thought on “جراحی بینی کج

  1. مژده - آبان ۱۴, ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۷ ب.ظ

    سلام دکتر من بینیمو برای انحراف جراحی کردم ولی باز هم فکر می کنم کجی و انحرافش از بین نرفته . شما ترمیمی جراحی می کنید ؟

    پاسخ

پاسخ

16 − 12 =

Call Now Button