جراحی بینی گوشتی و نتیجه آن؟

جراحی بینی گوشتی و نتیجه آن؟

ویژگی های بینی گوشتی؟

نحوه انجام جراحی بینی گوشتی؟

در این مقاله به تمامی سوالات فوق پاسخ داده می شود تا در زمینه جراحی بینی گوشتی اطلاعات کافی را بدست آورید و در صورتی که بینی شما از نوع بینی گوشتی باشد و خواستار جراحی بینی خود باشید با آگاهی کافی اقدام به انجام این کار نمایید.

جراحی-بینی-گوشتی

جراحی بینی گوشتی و نتیجه آن؟

جراحی بینی گوشتی از انواع جراحی هایی زیبایی بینی است و امروزه افرادی که دارای این نوع از بینی ها می باشند بسیار خواستار انجام جراحی بینی خود می باشند زیرا یکی از ویژگی های بینی گوشتی ظاهر بزرگ و پهن آن ها است که در زیبایی چهره آن ها بسیار تاثیر گذاشته است. قبل از جراحی بینی گوشتی خود حتما برای انتخاب جراح مناسب دقت نمایید زیرا بینی های گوشتی دارای ویژگی های هستند که موجب شده اند جراحی این نوع از بینی ها نسبت به بینی های دیگر کمی دشوارتر باشد در نتیجه جراحی بینی گوشتی نیاز به دقت و تخصص بالای جراح دارد تا بهترین نتیجه از این جراحی دریافت شود. دکتر محسن زارعی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی در جراحی بینی های گوشتی از تجربه و تبحر بالایی برخوردار هستند و افرادی که خواستار جراحی بینی های گوشتی خود می باشند می توانند از طریق راه های ارتباطی زیرا راهنمایی و مشاوره های لازم را دریافت نمایند.

در صورتی که جراحی بینی های گوشتی با استفاده از تکنیک های مختلف و تبحر بالا صورت گیرد نتیجه بسیار خوبی دریافت می شود. در صورتی که در جراحی بینی های گوشتی نیاز به تقویت غضروف باشد باید این تقویت غضروف توسط جراح بینی صورت گیرد تا بعد از جراحی نوک بینی حالت افتاده پیدا نکند.

ویژگی های بینی گوشتی

یکی از ویژگی های بارز این نوع از بینی ها پوست ضخیم و کلفت است. بینی های گوشتی علیرغم داشتن ظاهر پهن و بزرگ دارای غضروف های ضعیفی هستند.

نحوه انجام جراحی بینی گوشتی؟

جراحی بینی های گوشتی به دو روش جراحی باز و بسته انجام می شود در صورتی که بینی به تغییرات کمی نیار داشته باشد از جراحی بینی به روش بسته استفاده می شود و در صورتی که بینی به تغییرات زیادی نیاز داشته باشد جراحی بینی به روش باز صورت می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه جراحی بینی گوشتی می توانید به مقاله جراحی بینی گوشتی مراجعه نمایید.

برخی از خدمات دکتر محسن زارعی

با تشکر مدیریت سایت دکتر محسن زارعی ، جراح پلاستیک صورت و متخصص گوش و حلق و بینی

درباره نویسنده

پاسخ

14 − هشت =