جراح بینی خوب در تهران

جراح بینی خوب در تهران

جراحی بینی یکی از پر طرفدارترین جراحی های زیبایی می باشد و دربین زن و مرد طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است . افرا د متقاضی برای جراحی بینی باید در انتخاب جراح بینی دقت کافی را داشته باشند . جراح بینی نقش مهمی در نتیجه جراحی بینی دارد .

انتخاب جراح بینی می تواند  یکی از نگرانی های بزرگ این افراد  باشد . با یک انتخاب صحیح و درست می توانیم میزان موفقیت در نتیجه جراحی بینی را به میزان قابل توجهی افزایش دهیم .

با به دست آوردن اطلاعات لازم در زمینه جراح بینی مناسب می توانیم میزان دقت و موفقیت خود را د ر این رابطه به شکل قابل توجهی افزایش داد .مشاهده وب سایت و گالری نمونه کارها می تواند  فرد را با سلیقه وروند کاری جراح مورد نظر آشنا کند  .

جراح بینی خوب در تهران

یک جراح بینی خوب در تهران باید بتواند از انتظارات بیمار خود از نتیجه جراحی بینی آگاهی داشته باشد  .

با آگاهی داشتن از انتظارات بیمار ،جراح بینی می توان بیمار خود را به خواسته اش نزدیک کند .

جراح بینی خوب باید به تناسب بین اجزای بینی و صورت بیمار خود  توجه د اشته باشد . تناسب نداشتن اجزای بینی با صورت و کوچک کردن بیش از حد بینی می تواند نتیجه رضایت بخشی برای فرد نداشته باشد و فرد بعد از مدتی تصمیم به جراحی ترمیمی بینی بگیرد .

معیار های مناسب برای شناخت جراح بینی خوب در تهران

داشتن تخصص و تجربه کافی در زمینه جراحی بینی یک اصل هم می باشد  . یک جراح بینی خوب در تهران  باید بتواند در هر شرایطی تصمیم مناسب بگیرد و به تمام روش های جراحی بینی تسلط کافی داشته باشد .

جراح بینی باید بعد از بررسی کامل پوست بیمارو سابقه ی وی در ابتلا به انواع بیماری تکنیک های مورد نظر را برای جراحی بینی بیمار در نظر بگیرد .

یک جراح بینی خوب باید به خواسته های بیمار خود توجه داشته باشد و در صورت خواسته غیر معقول با وی مشاوره کند و او را قانع کند .

همچنین علاوه بر موارد ذکر شده توجه به سلامت فرآیند تنفسی در حین جراحی بینی و بعد از جراحی بینی بسیار مهم می باشد .

روش های جراحی بینی

روش های جراحی بینی بر اساس سلیقه و نوع بینی بیمار به دو روش تقسیم می شوند .

روش جراحی بینی به روش بسته

جراحی بینی به روش بسته در واقع اولین روش جراحی بینی  بوده و مدت‌هاست که بسیاری از جراحان پلاستیک بینی از آن استفاده می‌کنند. در این روش برش پوستی بر دیواره بین دو سوراخ بینی ایجاد نمی شود. و تمام برش‌ها از داخل بینی داده می‌شود. مزیت این روش عدم وجود برش پوستی است و عیب آن هم عدم وجود دید مستقیم جراح به ساختار داخلی بینی است.

روش-های-جراحی-بینی

روش جراحی بینی باز یا Open Rhinoplasty

جراحی بینی به روش باز ،روش جدیدتر جراحی بینی  است. در این روش برش پوستی روی کلوملا داده می‌شود، پوست روی بینی کاملاً به سمت بالا رانده شده جراحی زیر دید مستقیم صورت می‌گیرد. عیب این روش نیاز به برش پوستی کلوملا و تورم بیشتر پس از جراحی نسبت به روش بسته است ولی دید مستقیم جراح حین جراحی، کمک زیاد به حصول نتیجه قابل پیش بینی‌ تر می‌نماید و اصلاح غیر قرینگی ها و کجی بینی برای جراح راحت تر و امکان پذیر تر خواهد بود

انتخاب هر یک از روش های جراحی بینی بستگی به نظر جراح بینی و بعد از آن سلیقه بیمار دارد .

اگر بخواهیم برتری هریک از روش ها را بر دیگری بگوییم ، نمی‌توان گفت کدام یک از انواع روش های جراحی بینی بهتر از دیگری است. جراحان اروپایی بیشتر از روش عمل جراحی بینی بسته و جراحان آمریکایی بیشتر از روش عمل جراحی بینی باز استفاده می‌کنند.

در روش عمل باز ابتدا یک برش کوچک پوستی به طول حدود ۴ میلیمتر روی کلوملا یا ستونک بینی داده میشود و این تنها برش روی پوست خواهد بود سپس جراح به آرامی پوست را از روی ساختمانهای زیرین که در واقع استخوان و غضروف هستند جدا می کند و به سمت بالا هدایت می کند سپس تغییراتی که در نظر دارد مثل برداشتن قوز پشت بینی وکوچک تر کردن نوک بینی و کاهش ارتفاع و طول بینی و نیز تراش استخوانهای بینی جهت کاهش عرض بینی را بر روی بافتهای غضروفی و استخوانی انجام می دهد . در تمام این مراحل جراح می تواند با برگرداندن پوست به محل اصلی خود نتایج بدست آمده به علت تغییراتی که روی اسکلت بینی ایجاد نموده است را بررسی و در صورت نیاز اقدامات بیشتری را انجام دهد در پایان جراحی پوست به محل اولیه برگردانده می شود .

خدمات دکتر محسن زارعی جراح بینی

جراحی زیبایی گوش

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

با تشکر مدیریت سایت دکترمحسن زارعی جراح بینی

خدمات دکتر محسن زارعی جراح بینی

جراحی زیبایی گوش

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

با تشکر مدیریت سایت دکترمحسن زارعی جراح بینی

درباره نویسنده

پاسخ

یک × دو =

Call Now Button