روش های جراحی بینی

دکتر محسن زارعی – متخصص گوش و حلق و بینی

روش های جراحی بینی

جدیدترین روش جراحی بینی چیست ؟  جراحی بینی به چند روش انجام می شود ؟ زیبا ترین بینی های عمل شده با چه روشی  جراحی می شوند ؟  آیا شما هم کاندید جراحی بینی هستید ؟  شاید خیلی از افراد پاسخ این سوالات را نداند ،امروزه تکنیک ها و روش های مختلفی  در  حوزه پزشکی و جراحی بینی وجود دارد که بنا بر شرایط و انتخاب جراح بینی  هر کدام از آن ها استفاده می شود . اما اگر به دنبال بهترین روش  جراحی بینی هستید  بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید . در ادامه این مقاله ما  به بررسی  این موضوع می پردازیم .

در حالت کلی اگر بخواهیم روش های جراحی بینی را دسته بندی کنیم می توانیم بگوییم  سه روش کلی برای جراحی بینی وجود دارد .

روش های جراحی بینی

روش های جراحی بینی

جراحی بینی  به روش بسته

این روش جراحی در زمان های گذشته بیشتر استفاده می شد  و امروزه کم رنگ تر شده است ، در طی  روش جراحی  بینی بسته،تمام اقدامات جراحی بینی  از قسمت های داخلی بینی  و حفره های بینی انجام می شود . در طی روش جراحی بسته  امکان برداشتن قوز بینی و  باریک کردن بینی  وجود دارد .  اما از آنجا که این روش جراحی یک روش بسته است  به هر حال محدودیت هایی دارد .  یکی از مزیت هایی که این روش جراحی  نسبت به سایر روش ها دارد این است که  برشی  بر روی بینی ایجاد نمی شود .

جراحی بینی به روش باز

این روش جراحی بینی  به نسبت کاربرد بیشتری دارد و  90 درصد  جراحی های بینی به این روش انجام می شود .  جراح بینی قبل از جراحی، ابتدا پوست بینی  را برش می دهد  و  برای اقدامات لازم  پوست از روی اسکلت بینی  به طور کامل  برداشته می شود  تا  کار های لازم برای  کوچک کردن و اصلاح فرم بینی  انجام شود و  بعد از پایان این مراحل  پوست دو مرتبه بر روی بینی  کشیده  می شود . از آنجا که دسترسی و دید جراح بینی  در طی روش جراحی باز به نسبت بیشتر است  در نتیجه این روش جراحی  مورد پسند تر است .

در انجام جراحی بینی نیاز به داشتن ظرافت و دقت است تا در هنگام تراش دادن غضروف نوک بینی، این تراش دادن به اندازه کافی باشد، تا بتواند گوشت و بافت بینی را تحمل کند و دچار افتادگی نشود.شما می توانید برای مشاوره و تعیین و قت با شماره ۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۵ تماس بگیرید.

 جراحی بینی  به روش اندوسکوپیک

و در اخر  روش  سومی که کم تر استفاده می شود  جراحی بینی  به روش اندوسکوپیک است . این روش  هم بنا بر  تشخیص و صلاحدید جراح بینی  انجام می شود . بهترین جراح بینی  کسی است که بتواند با توجه به  شرایط و نوع بینی  فرد  ،  با انتخاب بهترین روش جراحی بینی ، فرم ایده الی برای بینی ایجاد کند .

تلاش ما بر این است که تا حد امکان روند جراحی بینی را مطابق با میل و سلیقه  بیمار  پیش ببریم   و با انتخاب بهترین فرم  برای  فرد  بتوانیم یک بینی زیبا و عاری از هر گونه ایراد را خلق کنیم .

با تشکر مدیریت سایت  دکتر محسن زارعی  جراح بینی در تهران

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

Call Now Button