زمان انتظار برای جراحی ترمیمی بینی

زمان انتظار برای جراحی ترمیمی بینی

زمان انتظار برای جراحی ترمیمی بینی،حداقل یک سال بعد از جراحی اولیه بینی بوده است.جراح بینی قبل از گذشت این زمان اقدام به انجام جراحی ترمیمی بینی نمی کند . جراحی ترمیمی بینی برای اعمال تغییرات و اصلاح دفورمیته های بینی انجام می شود .

گاهی بیمار قبل از برداشت آتل از روی بینی خود احساس نارضایتی از نتیجه جراحی بینی خود می کند و خواستار جراحی ترمیمی بینی می باشد ،که کاملا غیر منطقی می باشد ،بیمار باید بعد از انجام جراحی بین چند ماه صبر کند تا نتیجه نهایی را مشاهده کند .

در بینی های گوشتی نسبت به جراحی بینی استخوانی فرد باید از صبر و حوصله بیشتری برای دیدن نتیجه جراحی بینی خود برخوردار باشد ،زیرا همانطور که در مقالات قبلی گفته شده است دوران نقاهت در جراحی بینی گوشتی زیاد می باشد.

زمان-انتظار-برای-جراحی-ترمیمی-بینی

بیماری که از نتیجه جراحی خود ناراضی می باشد ،جراح بینی تا جای ممکن او را متقاعد می کند و سعی می کند که بیمار را به صبر و طی شدن دوران نقاهت به صورت کامل دعوت کند . معمولا اکثر بیماران بعد از طی شدن مدت معین از نتیجه جراحی بینی خود راضی خواهند بود. اما اگر این دوران طی شد و بیمار باز هم از نتیجه جراحی راضی نبود می تواند اقدام به عمل جراحی ترمیمی بینی نماید.

نظر جراحی بینی در خصوص جراحی ترمیمی بینی

وقتی اقدام به جراحی ترمیمی بینی از سوی بیمار مطرح می شود ، جراح بینی  با بیمار  صحبت کرده و متقاعد می نماید تا پایان دوره نقاهت صبرکند. پس از طی شدن این دوران اگر بیمار باز هم درخواست این عمل جراحی را داشت ، پزشک اقدام به عمل می نماید. بهترین زمان انجام این عمل جراحی ، تقریبا یک سال بعد از جراحی اولیه بینی است و قبل از این مدت عمل جراحی ترمیمی انجام نمی شود.

زیرا باگذشت این زمان مراحل ترمیم بینی کامل شده و تورم و کبودی بعد از جراحی بینی به طور کامل از بین رفته است .امتناع جراح بینی برا جراحی ترمیمی بینی غلاوه بر دلایل ذکر شده به دلیل جلوگیری از آسیب های پوست می باشد . گاهی ممکن است به دلیل جراحی پوست به طور کامل ترمیم نشود در نتیجه  خونرسایی به آن با مشکل مواجه شود و با انجام جراحی پوست بیمار آسیب می بیند .برای بینی های گوشتی که از پوست ضخیم تری برخوردار هستند برای ترمیم پوست ،به زمان بیشتری نیاز دارند .

خدمات دکتر محسن زارعی جراح بینی

جراحی زیبایی گوش

جراحی بینی

با تشکر مدیریت سایت دکترمحسن زارعی جراح بینی

درباره نویسنده

پاسخ

چهار + شانزده =

Call Now Button