سوالات متداول جراحی بینی گوشتی

سوالات متداول جراحی بینی گوشتی

ورم بینی چه مدت بعد از جراحی بینی های گوشتی از بین می رود؟

معمولا پس از جراحی بینی گوشتی ورم بینی پس از گذشت یک سال بطور کامل از بین می رود.

جراحی بینی گوشتی

در صورت نیاز تزریق کورتون باید در چه زمانی بعد از جراحی بینی گوشتی برای کاهش ورم بینی مورد استفاده قرارگیرد؟

حداقل دو ماه بعد از جراحی باید صبر نمایید و بعد از آن از جراح بینی خود تقاضای تزریق کورتون داشته باشید.

مدت زمان استفاده از چسب بینی پس از جراحی بینی گوشتی چقدر می باشد؟

یکی از نکته های مهمی که پس از جراحی بینی باید رعایت شود چسب زدن بروی بینی است حدود ۳ تا ۴ روز بعد از جراحی بینی گچ بینی توسط دکتر محسن زارعی برداشته می شود و بروی بینی چسب زده می شود. افرادی که جراحی بینی گوشتی انجام داده اند شاید نسبت به افرادی که جراحی بینی استخوانی انجام داده اند مدت زمانی که از چسب بینی استفاده می کنند بیشتر باشد البته مدت زمان استفاده از چسب بینی با توجه با نظر پزشک است.

نتیجه جراحی بینی گوشتی آیا موفقیت آمیز است؟

با توجه به این که جراحی این نوع از بینی ها نسبت به بینی های استخوانی کمی دشورا تر است اما اگر در انتخاب جراح خود بسیار دقت نمایید می توانید بهترین نتیجه را از جراحی این نوع از بینی ها دریافت نمایید دکتر محسن زارعی جراح بینی در جراحی بینی های گوشتی از تکنیک های مختلفی استفاده می کنند و در جراحی این نوع از بینی ها دقت بسیار کافی می کنند تا بهترین نتیجه دریافت شود در صورتی که بینی به تقویت غضروف نیاز داشته باشد توسط دکتر محسن زارعی این تقویت صورت می گیرد تا بینی از استحکام کافی برخوردار شود و بعد از جراحی نوک بینی بعلت پوست ضخیم این نوع از بینی ها حالت افتاده پیدا نکند.

آیا پس از جراحی بینی گوشتی افزایش وزن باعث برگشت پذیری بینی می شود؟

افزایش وزن و چاقی باعث برگشت پذیری بینی پس از جراحی نمی شود زیرا به هیچ عنوان چربی های بینی تحت تاثیر چاقی قرار نمی گیرند و افزایش وزن و چاقی هیچ ربطی به چربی های بینی ندارد که این امر موجب برگشت پذیری بینی پس از جراحی شود.

برخی از خدمات دکتر محسن زارعی

با تشکر مدیریت سایت دکتر محسن زارعی ، جراح پلاستیک صورت و متخصص گوش و حلق و بینی

درباره نویسنده

پاسخ

هجده + شانزده =

Call Now Button