عمل بینی استخوانی

عمل بینی استخوانی

افراد بسیاری تمایل به انجام جراحی بینی دارند، یکی از بینی هایی که برای جراحی بسیار مراجعه می کنند، بینی استخوانی می باشد . در این مطلب به سوالات زیر پاسخ می دهیم :

  • خصوصیت بینی های استخوانی
  • بهترین روش جراحی بینی استخوانی
  • مزایای جراحی بینی استخوانی
  • نتیجه جراحی بینی استخوانی
  • هزینه جراحی بینی استخوانی
عمل بینی استخوانی

عمل بینی استخوانی

بینی استخوانی

امروزه با توجه به افزایش تمایل به جراحی ، یکی از بیشترین افرادی که تمایل به انجام این عمل زیبایی دارند، افرادی با بینی های استخوانی می باشند. زیرا اصولا دارای بینی هایی با قوز بزرگ می باشند و جراحی در این افراد بیشترین میزان تغییر را به همراه دارد.

خصوصیت بینی های استخوانی

بینی های استخوانی اصولا دارای پوست نازک می باشند، این نوع پوست بهترین کی برای جراحی بینی است . زیرا فرم بینی بعد از جراحی به راحتی مشاهده می شود و همچنین تورم، کبودی و … بسیار کمتر است پوست های ضخیم است.

غضروف مستحکم این نوع از بینی ها یکی دیگر از ویژگی های خوب جراحی به شمار می آیند. زیرا نیاز به تقویت و یا پیوند غضروف نداشته و فرم بینی حاصل بسیار زیبا خواهد بود.

قوز بر روی این بینی ها اصولا وجود دارد که در طی جراحی زیبایی بینی تراشیده می شود.

بهترین روش جراحی بینی استخوانی

بهترین روش که برای این جراحی مورد استفاده قرار می گیرد، جراحی بینی به روش بسته است . در روش جراحی بینی بسته، تعداد برش حاصل کم بوده و برای بینی هایی کاربرد دارد که نیاز به تغییرات کمی دارند. از مزایای این روش می توان به تورم و کبودی کم، دوره نقاهت کوتاه تر و … اشاره نمود. اما اگر بینی مشکل بسیاری داشته باشد، جراح بینی از روش باز استفاده می کند.

مزایای جراحی بینی استخوانی

تورم و کبودی بعد از جراحی بینی بسیار کم است.

دوره نقاهت نسبت به جراحی بینی گوشتی کمتر است.

نتیجه جراحی بینی استخوانی سریع تر نمایان می شود.

به دلیل داشتن غضروف مستحکم، نیاز به پیوند غضروف نمی باشد.

نتیجه عمل بینی استخوانی

در جراحی بینی استخوانی، به دلیل روش مورد استفاده ینی جراحی بینی بسته که در آن برش کمتر است و همچنین خصوصیت بینی، دوره نقاهت کمتر است . تورم بسیار کمتر بوده و نتیجه در چند ماهه اولیه بعد از جراحی به خوبی قابل رویت است.

دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی دارای مهارت و تخصص کافی می باشند. شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۵-۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۶

هزینه جراحی زیبایی بینی استخوانی

با توجه به روش مورد استفاده همچنین دستمرد جراح و متخصص بیهوشی، هزینه های کلینیک و یا بیمارستان هزینه به شما اطلاع داده می شود.

درباره نویسنده

پاسخ

8 + 11 =

Call Now Button