عمل بینی طبیعی

دکتر محسن زارعی – متخصص گوش و حلق و بینی

عمل بینی طبیعی

هزینه عمل بینی طبیعی در تهران چقدر است ؟ بهترین جراح بینی برای عمل بینی طبیعی کیست؟ مدل بینی طبیعی چگونه است ؟  آیا شما هم  تصمیم به عمل بینی دارید . مدل بینی طبیعی  برای جراحی، بیشتر مورد پسند است ، اکثریت مراجعین به مطلب دکتر محسن زارعی خواستار  مدل بینی طبیعی هستند . اگر شما هم تصمیم به عمل بینی دارید و خواستار این هستید که مدل بینی شما طبیعی باشد، بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

عمل بینی طبیعی

عمل بینی طبیعی

باید گفت امروزه آمار جراحی بینی در کشور ایران بسیار افزایش یافته است ، اما آمار آکادمیک و رسمی در این زمینه گرفته نشده است .ولی باید گفت کشور ایران جزو 5 کشور  اول در  تمام جراحی های زیبایی می باشد ،  در نتیجه می توان گفت جراحانی که در ایران هستند  بسیار با تجربه و ماهر هستند ، افراد  از دیگر کشور ها برای جراحی بینی به ایران سفر می کنند .  ما در این مقاله به بررسی عمل بینی طبیعی و  مشخصات آن می پردازیم .

روش کار در عمل بینی طبیعی چگونه است ؟

عمل بینی طبیعی با هدف  از بین بردن نقایص  و ایراد های بینی  انجام می شود . در طی عمل بینی  از ایجاد قوس بیش از اندازه بینی  و سر بالا کردن آن خودداری می شود  و نقایصی همچون  قوز بیش از اندازه ، انحراف  بینی و… در صورت نیاز  اصلاح می شود  و  بیشتر ظاهر بینی را به گونه ای می کنند که کمتر کسی متوجه عمل بینی  شود .

دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی می باشند ،شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:02122888575-02122888576

مشاوره برای عمل بینی طبیعی

همانطور که در مقالات پیشین هم گفته شده،  دکتر محسن زارعی قبل از اقدام به عمل بینی ابتدا  در طی یک جلسه با فرد متقاضی مشاوره انجام می دهد، این جلسه مشاوره بسیار کمک کننده و مهم است، زیرا  به بیمار برای رسیدن به بینی دلخواه کمک بسیاری می کند . بعد از مشاوره و شنیدن  علایق بیمار، بینی بررسی می گردد  تا نوع بینی ،غضروف ، نقایص بینی و موارد دیگر ارزیابی شود ،  سپس جراح بینی فرم ایده آل برای  ظاهر بینی شما را  نشان می دهد . بهتر است عمل بینی خود را مطابق با سلیقه جراح بینی خود انجام دهید .

گاهی برخی افراد خواسته های غیر معقول از عمل بینی دارند که می تواند  نتیجه جراحی بینی آن ها را تحت تاثیر قرار دهد .

نمونه های عمل بینی طبیعی

در تمام عکس های عمل بینی طبیعی ، بینی  با قوس کم  و نیم رخ بینی معمولا صاف است ، برعکس بینی های فانتزی  که  انحنای بسیار زیادی در طول بینی ایجاد می شود .در عمل بینی طبیعی  طول بینی و ارتفاع بینی  زیبایی را به چهره می دهد ،  و بیمار با حفظ ظاهر طبیعی خود ، زیبایی چهره خود را افزایش می دهد

با تشکر مدیریت سایت دکترمحسن زارعی جراح بینی

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هشت =

Call Now Button