عمل بینی متناسب با چهره

دکتر محسن زارعی – متخصص گوش و حلق و بینی

عمل بینی متناسب با چهره

جراحی زیبایی بینی و تغییر فرم بینی یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی به شمار آمده است. هر جراحی بینی بر اساس نوع بینی فرد و نظر جراح متفاوت دچار تغییر می شود. تغییر بینی با آناتومی صورت یکی از مهم ترین ملاک ها در زیبایی چهره است. از بهترین مواردی که می توان به آن پرداخت جراحی بینی متناسب با چهره افراد می باشد. اما جراحی بینی متناسب با چهره و الگوهای زیبایی چه ویژگی هایی دارد؟ چه مواردی باید در این جراحی مد نظر داشته باشیم ؟ چگونه فرم بینی متناسب با چهره توسط جراح بینی تعیین می شود؟

جراحی بینی

جراحی بینی

ویژگی های شکل صحیح بینی

برخی از افراد تمایل به داشتن بینی فانتزی و بسیار کوچک دارند که از نظر جراحان، هیچ هماهنگی بین بینی کوچک آن ها با سایر قسمت ها وجود ندارد. اگر جراحی بینی طبیعی و متناسب با سایر قسمت ها انجام شود، چهره فرد از لحاظ زیبایی دچار مشکل نخواهد .

نسبت بینی و صورت

زاویه بینی و پیشانی

در یک جراحی بینی طبیعی، زاویه بین پیشانی و بینی باید از 115 تا 135 باشد.

زاویه بینی و لب

مناسب ترین زاویه برای این جراحی در بانوان بین 95 تا 110 است و در مردان بین 90 الی 95 می باشد.

زاویه بینی و صورت

بهترین حالت این زاویه بین 36 الی 40 درجه انتخاب می شود.

زاویه بینی و چانه

زاویه بین چانه و بینی بسیار حائز اهمیت است. برخی از افراد، به علت داشتن چانه بزرگ احساس می کنند که فرم بینی بسیار بدی دارند، گاهی جراح به مراجعه کنندگان اجازه می دهد به جای انجام جراحی زیبایی بینی، از جراحی چانه استفاده نماید. با انجام این جراحی و قرار گرفتن زاویه مناسب مشکل بزرگ و نا مناسب بودن بینی نیز رفع می شود.

انتخاب نامناسب مدل بینی

گاهی بیماران بیماران تمایل دارند که در جراحی، فرم و اندازه بینی آن ها بیش از حد مجاز کوچک شود، شایان ذکر است که این نوع جراحی علاوه بر تاثیر منفی در زیبایی چهره افراد، مشکلات تنفسی نیز برای شما ایجاد می کند. بهتر است برای انجام مشاوره قبل از جراحی بینی، به بهترین جراح بینی مراجعه نمایید تا بهترین تاثیر را در زیبایی شما داشته باشد.

جراح از کجا بینی مناسب صورت من را تشخیص می دهد ؟

انتخاب جراح بینی ماهر و با تجربه کمی دشوار است. بهتر است قبل از انتخاب جراح بینی نمونه کار جراحی بینی دکتر را ملاحظه نمایید. در هنگام مراجعه به مطب پزشک، با افرادی که قبلا توسط پزشک شما جراحی شده صحبت نمایید. مطمئن شوید که پزشک شما اصول زیبایی شناسی را می شناسد و بر اساس معیار های زیبایی چهره اقدام به انجام عمل بینی می نماید.

دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی دارای مهارت و تخصص کافی می باشند. شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:02122888575-02122888576

هزینه جراحی بینی

با توجه به نوع بینی شما و نوع جراحی ( جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی استخوانی) جراح بینی در جلسه مشاوره هزینه را به شما اطلاع می دهد.

نتیجه گیری

یکی از مواردی که باید در جراحی بینی به آن دقت کنید، انتخاب جراح بینی خوب و ماهر است که به بهترین شکل به انجام جراحی بینی شما بپردازد.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

Call Now Button