عمل بینی گوشتی

دکتر محسن زارعی – متخصص گوش و حلق و بینی

عمل بینی گوشتی

آیا عمل بینی گوشتی عوارض دارد ؟ آیا افرادی که بینی های گوشتی دارند بعد از عمل بینی نتایج برای آن ها باز می گردد ؟  هزینه عمل بینی گوشتی چقدر است ؟ آیا عمل بینی گوشتی با لیزر امکان پذیر است ؟  آیا بینی شما هم گوشتی است و نیاز به جراحی بینی دارید ؟  ما در ادامه این مطلب در رابطه با جراحی بینی گوشتی  و  توضیحاتی در رابطه با نکات قبل و بعد از آن می پردازیم ، اگر شما هم  بینی گوشتی دارید و تصمیم به جراحی بینی دارید توصیه می کنیم ادامه مطلب را مطالعه کنید .

عمل بینی گوشتی

عمل بینی گوشتی

برگشت بینی بعد از عمل

این یکی از سوالات رایج  مراجعین  با بینی های گوشتی از دکتر محسن زارعی می باشد که آیا  امکان برگشت  بینی  بعد از جراحی وجود دارد یا خیر ؟ در پاسخ این افراد باید گفت در بینی های گوشتی یکسری تغییرات که اتفاق می افتد به این دلیل است که مشکلی که در حین عمل بینی وجود دارد ضخامت زیاد  پوست نوک بینی است  و این ضخامت زیاد  سبب می شود  عملکرد جراح بینی  بر بینی را پنهان کند، مشکل اصلی  بینی های گوشتی  در پوست بینی افراد است ، در نتیجه در صورتی که ضخامت پوست بینی  بیش از اندازه باشد  ممکن است بعد از یک تا  دو سال تنها ضخامت نوک بینی  به مقدار ناچیزی  تغییر کند .  لازم به ذکر است که این اتفاق بسیار نادر است و تنها در  افراد  با پوست بینی  بسیار کلفت ممکن است دیده شود .

همچنین هر عمل  زیبایی که بر روی  صورت انجام می شود می تواند به گونه ای روند  پیر شدن  پوست صورت و حتی بینی را به تعویق بی اندازد ، در نتیجه می توان گفت مزایای جراحی بینی  به نسبت عوارض آن بسیار  بیشتر است و  احتمال بروزهر گونه عوارض بعد از جراحی بینی  ناچیز است .

دکتر محسن زارعی جراح بینی و جراح پلاستیک می باشند ،شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:02122888575

فیلم عمل بینی در ادامه آماده شده است :

 مراقبت های بعد از عمل بینی گوشتی

تفاوت بین عمل بینی گوشتی و جراحی بینی استخوانی در میزان ضخامت پوست بینی است . افرادی که عمل بینی گوشتی انجام می دهند  باید  برای دیدن نتیجه کار از صبر و تحمل بیشتری برخوردار باشند .  پوست  بینی آنها به گونه ای است  که   نیاز به  زمان بیشتری برای  مشاهده نتیجه کار دارند .  اما در طی جراحی بینی استخوانی ، فرد در مدت زمان کوتاه می تواند  در رابطه با ظاهر بینی خود  قضاوت کند  . بینی های استخوانی از آن جهت  برای عمل بینی مناسب تر هستند ، که پوست بینی آن ها به گونه ای است که ظرافت  کار جراح بینی در طی جراحی بینی مشهود است .

خلاصه مطلب

در اخر به عنوان خلاصه ای از مطالب می توان گفت،  جراحی بینی گوشتی نسبت به جراحی بینی استخوانی  به مراتب مشکل تر است و لازم است تا افراد با بینی های گوشتی از صبر و تحمل بیشتری برخوردار باشند .  دکتر محسن زارعی بهترین جراحی بینی گوشتی در تهران سعی  بر این دارد   تا  بتواند در طی عمل بینی گوشتی  بهترین نتیجه را  در کوتاه ترین زمان ممکن داشته باشد  .  اگر بینی شما هم از نوع گوشتی است و نیاز به جراحی بینی دارید می توانید با مطب  ما در شریعتی تماس بگیرید .

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 14 =

Call Now Button