عوارض جراحی بینی

عوارض جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی های بسیار پر طرفدار در بین مردم شناخته شده است .  در حقیقت  به طور حتم هر فردی هم که جراحی زیبایی بینی انجام نداده است ،به فکر عمل بینی می باشد . اما آیا تا به حال به عوارض جراحی بینی فکر کرده اید ؟ آیا این  جراحی عوارض جبران ناپذیری  با خود دارد ؟ در این مقاله دکتر زارعی جراح بینی در رابطه با فواید و عوارض جانبی جراحی زیبایی  بینی صحبت می کنند .

جراحی بینی از جمله جراحی هایی به شمار می رود که می تواند در چهره و زیبایی فرد تاثیر گذار باشد ،همین امر سبب می شود تا خواهان بسیاری داشته باشد و البته از فواید این جراحی محسوب می شود .  هر ساله به تعداد قابل توجهی این جراحی انجام می شود و در بین افراد بسیار خواهان دارد . دکتر زارعی جراح بینی خوب در تهران با توجه به نوع بینی در هر فرد  و بررسی ها و معاینات لازم بهترین تصمیم را برای بیمار خود می گیرند .

عوارض جراحی بینی

عوارض جراحی بینی

عوارض جراحی بینی

و اما عوارض جراحی بینی  که می تواند برای هر فرد اتفاق بیافتد . باید گفت هر جراحی همراه با عوارضی است ،شدت آن عوارض در هرفرد متفاوت است  ،اما در حالت کلی باید گفت  عوارض جراحی بینی برای فرد زود گذر است و  بعد از مدتی هیچ گونه آثاری از خود به جای نمی گذارد . عوارض جراحی  بینی شامل :

  • خون ریزی بیش  از اندازه
  • بروز عفونت
  • دیده شدن هماتوما (هنظور از هماتوما زملانی است که خون بر زیر پوست جمع می شود . )
  • واکنش معکوس به بی هوشی  ،منظور از این عوارض زمانی است که  جراح بینی با توجه به  بینی هر فرد ، نوع بی هوشی عمومی و یا موضعی را انتخاب می کند . دکتر زارعی در جراحی های  ابتدایی که تنها نیاز به پر کردن دارند از بی هوشی موضعی استفاده می کنند  ،در نتیجه خطر و احتمال عوارض  جراحی بینی را کاهش می دهد ،اما در جراحی های بینی به نسبت دشوار که  نیاز به مهارت های ویژه و زمان بیشتری دارند از بی هوشی عمومی استفاده می شود .افرادی که از بیهوشی عمومی استفاده  می کنند  ،به نسبت عوارض بیشتری شامل آن ها می گردد .

همچون حالت تهوع و استفراغ

افزایش ضربان قلب و فشار خون

اما باید گفت جای نگرانی وجود ندارد تمام این عوارض  و خطرات به احتمال بسیار ضعیفی رخ می دهد . تنها در صورت انتخاب آگاهانه جراح بینی و مراقبت های بعد از جراحی بینی ، می توان احتمال بروز این عوارض را به حداقل برسانید .

گاهی افراد بنا بر انتخاب ناآگاهانه خود  ،بعد از جراحی بینی احساس نارضایتی از بینی خود دارند ،درست است که باید  حد انتظارات معقول باشد ،اما  نوع بینی هر فرد متفاوت است . انتخاب بهترین جراح بینی  می تواند تاثیر بسیاری در میزان رضایت بعد از جراحی داشته باشد .

 

دکتر محسن زارعی جراح بینی خوب در تهران  در زمینه جراحی زیبایی بینی مهارت و تجربه ویژه دارند ،شما می توانید برای مشاوره با این شمار ها تماس بگیرید :۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۶

تا چه مدت بعد از جراحی بینی احساس درد خواهیم داشت ؟

این سوالی است که بیشتر مراجعین  از دکتر زارعی جراح بینی می پرسند ، در پاسخ می توان گفت  از آنجا که با کمک این جراحی بینی می توان تغییر بسیاری در ظاهر بینی و صورت ایجاد کرد  و تمامی این تغییرات مستلزم  ایجاد تغییرات استخوانی و  و بافت بینی است  ،تا حدی بیمار بعد از جراحی احساس درد و ناراحتی دارد که  درد بعد از جراحی در مدت کوتاهی  برطرف می شود ،اما لازم است تا برای مشاهده نتیجه کار  بیمار از صبر بیشتری برخوردار باشد . افرادی که جراحی بینی استخوانی انجام داده اند بعد از جراحی بینی  زودتر نتیجه کار را مشاهده می کنند ،اما افراد با بینی های گوشتی باید بعد از جراحی مطابق با تجویز های جراح بینی خود مراقبت های لازم  را داشته باشد تا بتواند  از عوارض و مدت زمان دوره نقاهت بعد از جراحی بینی بکاهد.

بعد از جراحی بینی به منظور کاهش عوارض و درد ،جراح بینی دارو هایی را تجویز می کند که بتوان این موارد را کنترل کرد ،در جلسه مشاوره قبل از جراحی  تمام این نکات بیان می شود و شما می توانید در این رابطه با جراح خود مشورت کنید .

برخی دیگر از خدمات دکتر زارعی جراح بینی :

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر زارعی جراحی بینی

درباره نویسنده

پاسخ

بیست + 3 =

Call Now Button