عوارض عمل زیبایی بینی

دکتر محسن زارعی – متخصص گوش و حلق و بینی

عوارض عمل زیبایی بینی

آیا جراحی بینی عوارض دارد؟ این سوالی است که خیلی از مراجعین از متخصص گوش و حلق و بینی دارند . اما آیا عوارض جراحی بینی می تواند مانع از عمل بینی شود ؟ با توجه به تعداد مکرری که این سوال رو پرسیده بودید مطلی در زمینه تمامی عوارض و خطرات ناشی از جراحی بینی در این مطب آورده ایم تا شما به خوبی با |آ|ن ها آشنا شوید .

نمونه جراحی بینی دکتر محسن زارعی.jpg

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی یکی از پرطرفدار ترین جراحی هایی حوزه زیبایی است. تقریبا می توان گفت از هر دو نفر یک نفر عمل زیبایی بینی انجام  داده است. از آنجا که با کمک جراحی بینی می توان نقایص موجود در بینی را اصلاح کرد در نتیجه تمایل به زیبایی و زیبا تر شدن در افراد سبب همه گیر شدن عمل بینی شده است .

مزایای جراحی بینی

مزیت های جراحی بینی از معایب آن بیشتر است .  با کمک این جراحی می توان هر گونه نقص در بینی که شامل قوز بینی، بزرگی سوراخ های بینی ، افتادگی بینی، پهنی بینی و… را برطرف کند  بسیاری از افراد بعد از جراحی بینی با افزایش اعتماد بنفس می توانند زندگی بهتری در جامع داشته باشند و در کار و زندگی شخضی خود تغییرات چشم داشتی ایجاد نمایند .

عوارض عمل بینی

جراحی بینی بدون عوارض نیست اما این عوارض گذرا است و در مدت زمان کوتاهی از بین می رود. خیلی از افراد از کبودی ، تورم وخونریزی بعد از جراحی بینی سوال می کنند . درست است بعد از جراحی بینی عوارضی وجود دارد که در مدت زمان کوتاهی از بین می رود، به شرطی که خود فرد به توصیه های جراح بینی خود توجه کند. دکتر محسن زارعی متخصص گوش و حلق وبینی بعد از جراحی بینی تمام توصیه های لازم  برای کوتاه کردن نقاهت بعد از عمل بینی را به بیماران خود می کنند.

توجه داشته باشید رعایت این موارد می تواند دوره نقاهت را کاهش داده و در

دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی دارای مهارت و تخصص کافی می باشند. شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:02122888575-02122888576

عمل بینی گوشتی

بینی خیلی از افراد حالتی گوشتی دارد به این معنی که پوست بینی آن ها کلفت است و در مقابل غضروف های ضعیفی دارند . متاسفانه این افراد متقاضی خوبی برای عمل بینی نیستند اما این بدان  معنی نیست که عمل بینی در این افراد نتیجه ای عکس داشته باشد . در جراحی بینی گوشتی این امکان وجود ندارد تا جراحی را طبق میل و سلیقه بیمار انجام داد . همچنین لازم است بیمار صبر و تحمل بیشتری برای مشاهده نتیجه جراحی داشته باشد.

عمل بینی استخوانی

در مقابل بینی های استخوانی بهترین گزینه برای جراحی هستند ، در جراحی بینی گوشتی دست جراح بینی بیشتر باز است. در این نوع از فرم بینی امکان جراحی بینی فانتزی وجود دارد  زیرا غضروف ها در بینی های استخوانی بسیار قوی هستند . پوست نازک بینی سبب می شود تمام هنر جراح به خوبی قابل مشاهده باشد . توجه کنید که اگر در انتخاب جراح بینی خود توجه نکنید ممکن است از جراحی بینی نتیجه خوبی نگیرید .

کلام آخر

در آخر می توان گفت عوارض بعد از عمل بینی گذرا و کوتاه مدت است، پس نمی توان گفت جراحی بینی عوارض دارد افراد با کمک این عمل زیبایی می توانند ایرادات بینی خود را برطرف کنند و چهره ای زیبا تر داشته باشند . توجه داشته باشید که انتخاب بهترین جراح بینی تاثیر بسیاری در کاهش خطرات آن دارد . لذا اگر جراح با دقت قراوان اقدام به انجام جراحی نماید می تواند به میزان چشم داشتی عوارضی همچون مشکلات تنفسی را برطرف کند .

 

 

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − سه =

Call Now Button