مشاوره جراحی بینی

دکتر محسن زارعی – متخصص گوش و حلق و بینی

پیش  از اینکه فرد برای جراحی زیبایی بینی اقدام کند در ابتدا باید جلسه ای برای مشاوره داشته باشد. این امر امکان می دهد که پیش از عمل فرد جراح خود را به خوبی بشناسد و اقداماتی که قبل از جراحی نیاز است به درستی متوجه شده  و  آنها را با دقت انجام دهد .

انتخاب جراح بینی

برای اینکه بتوانید جراح خوبی را انتخاب کنید پیش از هر چیز بهتر است نمونه ای از جراحی های زیبایی پزشک را مشاهده کنید زیرا برخی از جراحان سبک خاصی در عمل بینی دارند که ممکن است با سلیقه شما هم خوانی نداشته باشد. در صورتی که تمایل دارید جراحی بینی خود را به شکلی طبیعی جراحی کنید پس بهتر است پزشکی را انتخاب کنید که نمونه زیادی از عمل بینی طبیعی داشته باشد . در صورتی که می خواهید نمونه کارهای دکتر محسن زارعی متخصص گوش و حلق و بینی را مشاهده کنید می توانید به قسمت گالری سایت مراجعه کنید.

جراحی-بینی-معمولی

آیا می توان در جراحی ،بینی را به مانند عکس مورد دلخواه تغییر داد

بسیاری از مراجعه کنندگان عکس بازیگر مورد علاقه خود  و یا تصویر دوستان و آشنایان خود به جراح بینی نشان می دهند و از پزشک می خواهند که بینی آنها را به همان شکل تغییر دهد . اما باید بدانید که اگر بینی آن شخص از نظر شما زیبا است وابسته به صورت همان شخص بوده و الزاما چهره شما را به همان شکل تبدیل نخواهد کرد.بینی هر فردی منحصر به فرد بوده و بهتر است اصراری بر این قضیه نداشته باشید.همچنین شاید نتوان با توجه به ویژگی های بینی شما برخی از مدل های بینی را برای شما اعمال کرد و موجب می شود مشکلات ظاهری و تنفسی برای شما اتفاق بیفتد.

برخی از خدماتی که دکتر محسن زارعی ارائه می دهند:

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − پانزده =

Call Now Button