هزینه عمل بینی استخوانی

دکتر محسن زارعی – متخصص گوش و حلق و بینی

هزینه عمل بینی استخوانی

یکی از سؤالاتی که همیشه ذهن متقاضیان را درگیر می‌کند، آگاه شدن از هزینه‌ی عمل بینی است. برای رسیدن به پاسخ این سؤال پیشنهاد ما این است که فرد پیش از تصمیم‌گیری به متخصص مراجعه کند و طی جلسات مشاوره هنگامی که پزشک بینی او را معاینه می‌کند، از او بخواهد تمام اطلاعات را در اختیارش قرار ‌دهد تا فرد به یک درک درست از عمل بینی دست یابد. به طور کلی جلسات مشاوره نقش بسزائی در میزان موفقیت جراحی ایفا می‌کند. افرادی که بینی استخوانی دارند کنجکاوند بدانند هزینه‌ جراحی بینی استخوانی چقدر است. برای محاسبه‌ی دقیق هزینه باید از هزینه‌ی مشاوره‌ها، آزمایشات، کلینیک یا بیمارستان، دستمزد جراح و معاینات بعد از جراحی آگاهی یافت.

هزینه عمل بینی استخوانی

هزینه‌های بعد از جراحی بینی استخوانی

بیمار باید بعد از عمل آمادگی پرداخت وجه جهت تهیه‌ی داروهای مسکن مورد نیاز را داشته باشد. همچنین گاهی به علت مصرف داروهای بیهوشی هنگام عمل بیمار بعد از جراحی حالت تهوع دارد و باید تا چند روز از داروهای ضد تهوع استفاده کند. به این هزینه‌ها معمولاً همان اول در جلسات مشاوره جراحی بینی استخوانی اشاره‌ای نمی‌شود و محاسبه نمی‌شوند ولی فرد باید این هزینه‌های ریز را هم مد نظر داشته باشد. جهت تسریع روند بهبود بیمار در دوران ریکاوری می‌توان از روشهای درمانی هموپاتی (هومیوپاتی) هم استفاده کرد. سؤالات مربوط به این درمانها را دکتر محسن زارعی جراح بینی هنگام مراجعات بیمار به طور کامل پاسخ می‌دهند.

بسته‌های مراقبتی بعد از جراحی بینی استخوانی

در مورد بعضی از بیماران خاص بسته‌هایی پیشنهاد می‌شوند که این بسته‌ها شامل آرنیکا و سایر روغن‌ها، گاز، نوار استریل، یک بسته یخ و یک اسپری باز کنند‌ه‌ی بینی می‌باشند که استفاده از این بسته‌ها به افرادی که جراحی بینی استخوانی داشته‌اند در تنفس و … کمک می‌کنند.

هزینه‌های قبل از عمل

  • سی تی اسکن
  • آزمایش خون
  • عکس آتلیه

هزینه‌های بعد از عمل

  • ویزیت ماه اول، هر هفته
  • ویزیت سال اول، هر سه ماه
  • ویزیت سال دوم، هر شش ماه

هزینه‌های جانبی بعد از جراحی بینی استخوانی

یکی از عوارض احتمالی جراحی بینی استخوانی افزایش جوش در صورت افراد است. برای درمان این مشکل لازم است بیماران از محصولات مراقبت از پوست استفاده کنند تا هر چه زودتر بهبود یابند و این جوش‌ها باعث دل چرکین شدن آنها از عمل بینی نشود. محصولاتی که برای درمان این عارضه به کار می‌روند نیز هزینه‌ی جداگانه دارند. بیمار باید به توصیه‌های جراح مبنی بر استفاده از مواد مناسب جهت شستشوی صورت و حفظ رطوبت آن جهت پیشگیری از به وجود آمدن جوش عمل کند.

برخی دیگر از خدمات دکتر زارعی جراح بینی :

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر زارعی جراحی بینی

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 4 =

Call Now Button