هزینه عمل بینی گوشتی

هزینه عمل بینی گوشتی

همانطور که در مقالات پیشین هم گفته شد، بینی افراد در دو دسته گوشتی و استخوانی قرار دارد .  بنا بر فرم بینی  هر فرد  روش جراحی برای آن انتخاب می شود . اما بینی شما در کدام دسته قرار دارد ؟  تشخیص نوع بینی  باید تنها توسط جراح بینی صورت گیرد . بیشتر مراجعین هنگام مراجعه  به مطب دکتر محسن زارعی در رابطه با هزینه عمل بینی گوشتی سوال می پرسند . دلیل آن هم در این است که جراحی بینی گوشتی در مقایسه با استخوانی به نسبت سخت تر است.  اگر بینی شما هم گوشتی  است  و تصمیم به جراحی بینی دارید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

هزینه عمل بینی گوشتی

هزینه عمل بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

افرادی که بینی آن ها  از نوع گوشتی می باشد ، پوست بینی پهن و ضخیمی دارند ،جراحی بینی در این افراد  به زمان بیشتری نیاز دارد تا فرد بتواند نتیجه جراحی را مشاهده کند .  به دلیل ساختار بینی  های گوشتی ریسک جراحی در این نوع بینی ها به نسبت بیشتر است و لازم است تا فرد قبل از اقدام به جراحی بینی با روند جراحی و مراقبت های بعد از آن آشنا باشد .

اطلاع از روند جراحی و  نتایج آن  می تواند شما را به داشتن یک بینی زیبا نزدیک کند ،  بهتر است افراد با بینی های گوشتی در انتخاب جراح بینی  خود دقت داشته باشند، یک جراح بینی با تجربه می تواند  تاثیر به سزایی  در فرم بینی شما  بگذارد .

نوع بینی در هر فرد اکثرا به صورت ژنتیکی به او انتقال می یابد  ،اکثر ایرانی ها بینی پهن و بزرگی دارند  ،در نتیجه همین عامل می تواند دلیل اصلی برای انتخاب  جراح بینی خوب باشد . دکتر محسن زارعی طی جلسه ای مشاوره با بیمار از علایق و خواسته های او پرس و جو می کند تا بتواند نتایج جراحی را  به خواسته بیمار نزدیک کند .  در صورتی که بینی شما هم  گوشتی است بهتر است ملاک خود را در انتخاب جراح بینی هزینه قرار ندهید .

دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی می باشند ،شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۵-۰۲۱۲۲۸۸۸۵۷۶

مراقبت های لازم بعد از عمل بینی گوشتی

به تمام تجویزات جراح بینی خود عمل کنید

استقاده از کمپرس سرد  بعد از جراحی می تواند در کاهش تورم و ورم تاثیر گذار باشد .

از خنده های بلند و تکان های شدید سر  خودداری شود .

در زمان استراحت کردن  با استفاده از چند بالشت  سر خود را بالا نگه دارید

به رژیم غذایی خود توجه کنید  و از خوردن غذا های سفت که نیاز به جویدن زیاد دارند خودداری کنید .

هزینه عمل بینی گوشتی

متاسفانه برای جراحی بینی تعرفه مشخصی تعریف نشده است و موارد بسیاری وجود دارد که  بر این هزینه تاثیر گذار است ،از جمله : تجربه و تخصص جراح بینی ، میزان دستمزد  متخصص بیهوشی ، مکان جراحی ،تجهیزاتی که در طی جراحی استفاده می شود، نوع بینی فرد   و مواردی از این قبیل همگی می توانند در  هزینه عمل بینی گوشتی موثر باشد . پس بهتر است برای اطلاع دقیق از این تعرفه  با جراح بینی  خود مشورت کنید .

خدمات دکتر محسن زارعی جراح بینی

تزریق بوتاکس

مشاوره جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

با تشکر مدیریت سایت دکترمحسن زارعی جراح بینی

درباره نویسنده

پاسخ

18 + 1 =