هزینه جراحی بینی

دکتر محسن زارعی – متخصص گوش و حلق و بینی

جراحی بینی

برای انجام  جراحی بینی نیاز دارید تا بدانید که آیا این عمل واقعا گزینه خوبی برای شما است یا نه؟ و آیا بدن شما شرایط پذیرش یک عمل جراحی با بیهوشی را دارد؟ و آیا شما واقعا از فرم بینی خود به دلیل نا متوازن بودن آن خسته شده و به دنبال ایجاد یک تغییر بزرگ در چهره خود هستید یا تنها برای پیروی از مد روز به دنبال این عمل هستید؟ آیا از پس هزینه این عمل بر می‌آیید؟ همه اینها سوالاتی هستند که باید قبل از انجام این عمل از خود بپرسید.

جراحی بینی دکتر محسن زارعی

جراحی بینی دکتر محسن زارعی

اهداف جراحی بینی

جراحی بینی به اهداف مختلفی انجام می‌شود که مهم‌ترین آن زیبایی و متوازن نمودن شکل بینی به صورتی که با فرم صورت هماهنگی داشته باشد، است که امروزه بیشتر افراد برای زیباتر شدن فرم صورت خود سراغ این نوع جراحی می‌روند. نوع دیگری از جراحی نیز به هدف بهبود عملکرد تنفس، هنگامی که بینی دچار انحراف و مشکل داخلی  باشد صورت می‌پذیرد که جراحی پولیپ بینی نیز جزو آن دسته جراحی است. این عمل همچنین به هدف برطرف کردن انحراف بینی، برطرف کردن قوز بینی، کوچک کردن سوراخ‌های بینی و یا حتی بزرگ کردن بینی در بعضی موارد است. تمامی این اهداف به درخواست فرد متقاضی و البته با مشورت پزشک او انجام می‌پذیرد.

انواع جراحی بینی

جراحی بینی به روش‌های مختلفی انجام می‌شود که بسته به فرم بینی فرد متقاضی این روش‌ها را بر روی او پیاده می‌کنند. ساختار بینی افراد متفاوت است و همانطور که می‌دانید افراد داری فرم بینی گوشتی و استخوانی هستند و هر کدام از این فرم‌ها برای تغییر و اصلاح نیازمند اعمال جراحی متفاوت نیز هستند. به عنوان مثال عمل بینی استخوانی آسان‌تر از بینی گوشتی است و پزشک دست بازتری برای انجام این عمل را دارد. این عمل به دلیل وجود حجم بیشتری از غضروف برای پزشک راحت‌تر است چرا که پزشک می‌تواند از حجم این غضروف‌ها کاسته و شکل مناسبی به بینی بدهد. در بینی‌های گوشتی اما جریان متفاوت است، بدین صورت که در این عمل پزشک باید برای این نوع بینی غضروف سازی کرده و به اصطلاح پایه‌سازی مناسبی برای غضروف انجام دهد که همانطور که شنیده‌اید این عمل می‌تواند برای پزشک مشکل‌تر و وقت‌گیرتر باشد.

دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی دارای مهارت و تخصص کافی می باشند. شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:02122888575-02122888576

هزینه جراحی بینی به چه عواملی بستگی دارد ؟

هزینه جراحی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد، ابتدا باید به یک جراح بینی خوب مراجعه نمایید و سپس با توجه به روش مورد نیاز برای جراحی شما، دستمزد جراح، دستمزد متخصص بیهوشی و هزینه بیمارستان نتیجه کلی به شما اطلاع داده شود.

نمونه کارهای دکتر محسن زارعی

سایر مطالب

بهترین جراحی بینی گوشتی

عمل بینی استخوانی

بهترین جراح بینی در تهران

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 6 =

Call Now Button