ویژگی جراحی بینی استخوانی

دکتر محسن زارعی – متخصص گوش و حلق و بینی

جراحی بینی استخوانی

نوع بینی افراد نقش مهمی در جراحی بینی ایفا می کند. انتخاب تکنیک و روش های مورد استفاده در جراحی زیبایی بینی، نوع مراقبت ها، دوره نقاهت بعد از جراحی بینی همگی تحت تاثیر فرم بیی می باشد. در این روش توضیحات کلی در مورد بینی های استخوانی بیان می شود.

جراحی بینی استخوانی

اصولا انجام جراحی بینی استخوانی بر دو دلیل است . ابتدا به دلیل رفع مشکلات زیبایی صورت می گیرد، این نوع مشکلات شامل تغییر در ساختار، جراحی قوز بینی و مشکلاتی همانند این می باشد. مسئله دوم که ممکن است به دلیل آن مراجعه کننده نیاز به جراحی بینی داشته باشد، در زمینه رفع مشکلات تنفسی، جراحی انحراف بینی، جراحی پولیپ بینی و … است. گاهی نیز هر دو جراحی به طور همزمان برای فرد صورت می گیرد.

جراحی بینی استخوانی را می توان با توجه به شرایط بیمار با بیهوشی عمومی و یا بی حسی موضعی انجام داد.

ساختار بینی استخوانی

در بینی های استخوانی غضروف اصولا دارای استحکام مناسبی است، یک قوز بر روی بینی قرار دارد، بینی باریک بوده و پوست نازکی دارد.

رایج ترین روش جراحی بینی استخوانی چیست ؟

هر دو روش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته را می توان در جراحی بینی استخوانی استفاده نمود. کحه اصولا نیاز به استفاده از جراحی بینی باز نمی باشد و به دلیل تغییرات محدود جراح بینی می توان از روش close جهت جراحی استفاده نماید.

نتیجه جراحی بینی استخوانی

نتیجه عمل بینی استخوانی نسبت به بینی گوشتی بسیار مناسب تر می باشد. پوست نازک، غضروف محکم و … از مواردی است که باعث نمایان شدن فرم اصلی بینی می شود. اصولا در این بینی ها از پیوند غضروف استفاده نمی شود. دوره نقاهت و تورم و کبودی نیز بسیار کمتر است. در نتیجه فرم نهایی سریع تر قابل نمایش است.

دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی دارای مهارت و تخصص کافی می باشند. شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:02122888575-02122888576

دوره نقاهت بعد از جرحی بینی استخوانی چگونه است؟

همانطور که اشاره شد، به دلیل ویژگی های بینی هاس استخوانی تورم، کبودی بسیار کمتر است. نتیجه جراحی سریع تر نمایان می شود. جسب زدن و سایر مراقبت ها در این افراد بسیار کوتاه می باشد.

هزینه جراحی بینی استخوانی

در طی جلسه مشاوره، روش و تکنیک مورد نیاز جهت جراحی بینی تعیین می شود، با توجه به روش انتخابی، هزینه جراح بینی شما و هزینه کلینیک قیمت جراحی بینی به شما اطلاع داده می شود. برای انجام جراحی بینی به بهترین جراح بینی استخوانی در تهران مراجعه نمایید . جهت دریافت اطلاعات دقیق می توانید با شماره 02122888575 تماس حاصل نمایید.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

Call Now Button